Check for Trips

Ulaşım ve Kese Köpük masajı dahil Kuşadası Hamam Turu

Yurtiçi Turları, Kuşadası

Detaylar

Tur Süresi:
3 Saat

Rehber:
Acenta yetkilisi bulunmaktadır.

Başlangıç Saati
10:00 - 18:00

Geçerlilik Günleri:
Ek bilgileri inceleyiniz.

Minimum Kişi:
2


Genel Bakış

2 saatlik Hamam deneyiminiz Otelinizden alınmanızla başlıyacak ve tellakların yaptığı kese ve sonrasındaki köpük masajı ile rahatlayacaksınız.

Romalılar tarafından kullanılan ve sonrasında Osmanlı ile günümüze kadar gelmiş olan Hamam kültürü, yerli ve yabancı misafirlerimiz tarafından yoğun ilgi görmektedir.

Sıcak su ve buhar içinde arınıp aynı zamanda da suyun terapi özelliği ile vücüt ağrılarına şifa buldukları yerdir Osmanlı hamamları... Kuşadası'nı ziyaret ediyor ve yerel kültürleri deneyimlemek istiyorsanız Osmanlı Hamamı turumuza mutlaka katılmanızı tavsiye ederiz.

Sizi Neler Bekliyor?

Toplamda 2 saat süren ve günün her saati yapılabilen bir aktivite olan Hamam deneyimi sizlerin belirlediği bir saatte otelinizden alınmanız ile başlıyor. Hamama girişiniz itibariyle yöresel peştemal ve takunyalarınızı seçiyor ve sırasıyla sauna ve buhar odasında terledikten sonra yıkanma odalarına geçiyorsunuz.

Göbek taşının sıcaklığı ile buluşuyor ve tellak tarafından yaklaşık 10 dakika boyunca keseleniyorsunuz. Tüm gözeneklerinizi açarak cildinizin hava almasını sağlayan keseleme işlemi bittikten sonra yine göbek taşı üstünde 15 dakika sürecek olan köpük masajı ile hafifliyorsunuz. Sıcak su ile durulandıktan sonra dilerseniz soğuk jakuzi yi kullanabilir ya da soğukluk diye tabir edilen dinlenme odasında dinlemeye çekilebilirsiniz.

Dileğinize göre aroma masajları veya yağ masajları da yaptırabilirsiniz. 2 saat sürecek bu rahatlatıcı deneyimin ardından programımız otelinize transferiniz ile son buluyor...

Nasıl Giderim?

Konaklama yaptığınız otelden transferiniz gerçekleştirilecektir.

Otel bilgileriniz ve buluşma saatini belirlemek için rezervasyon sonrası acenta yetkilimiz sizinle iletişime geçecektir.

Ödeme Yöntemi

Ödemenizi varışta hizmet sağlayıcıya yapabilirsiniz. Hizmet sağlayıcının ön ödeme talep etmesini gerektiren durumlarda hizmet sağlayıcı rezervasyon sonrası sizinle iletişime geçecektir.

Dahil Olanlar

  • Kuşadası otellerinden gidiş-dönüş transfer hizmeti
  • Hamam turu
  • Hamam girişi
  • Kese ve köpük

Hariç Olanlar

  • Aromatik masajlar
  • Diğer kişisel harcamalar

İptal Koşulları

Rezervasyonunuzu 24 saat öncesine kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz. İptal talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Farklı bir iptal koşulu söz konusu ise hizmet sağlayıcı sizinle iletişime geçecektir.

Buluşma / Kalkış Noktası

Alacamescit Mahallesi, Barlar Sk., 09400 Kuşadası/Aydın, Türkiye

Ek Bilgiler

  • Lütfen rezervasyon onay belgenizin çıktısını yanınızda bulundurunuz. 

  • 01.04.2018 - 31.10.2018 Her gün yapılmaktadır.

  • Yüksek tansiyon hastası iseniz doktorunuzun onayını almayı unutmayınız.


0 Değerlendirme Görüşünü Paylaş

Geri dön
Kişi Başı 163,00

Tam olarak nerede?