Check for Trips

Bu aktiviteye şu anda rezervasyon yapılamamaktadır.

Ana Sayfaya Dön

Ulaşım Dahil Dolphin Park'ta Yunuslarla Yüzme Deneyimi

Yurtiçi Turları, Bodrum

Detaylar

Tur Süresi:
5 saat

Rehber:
Tesiste eğitmen bulunmaktadır.

Başlangıç Saati:
11.00 ile 17.00 arasında dilediğiniz saatte düzenlenecektir.

Geçerlilik Günleri:
01.05.2018 - 31.10.2018 Her gün

Minimum Kişi:
1


Genel Bakış

Yunusların, bir terapi gibi bizi rahatlattığı, çocuklarımızın hayvanlarla olan iletişimini ve dostluklarını arttırdığı,  bizleri gülümsetebildiği aşikar.

Gününüzü huzurla sonlandırmak veya çocuklarınızla eğlenceli bir vakit geçirmek istiyorsanız sizleri Yunus Park'ımızda ağırlamak için hazırız.

Sizi Neler Bekliyor?

Suyun sağladığı faydalar saymakla bitmez ama yüzmenin de insana huzur veren aktivitelerden biri olduğu kanıksanamaz bir gerçek. Yunuslar, sevimlilikleriyle, çıkardıkları seslerle, oyunlarıyla denizin en sevilen canlılarındandır. Bir de onların hem zihinsel hem de fiziksel olarak kullanıldığı bir terapi düşünün. Dans eden, suyun içinde batıp çıkarak yüzen bir yunusun bizlere verdiği huzur, zihnimizin içersinde dönüp dolaşan ve bizleri kimi zaman üzen olaylardan biraz olsun uzaklaşabilmek adına paha biçilemez.

Yunuslar yalnızca bizler için değil, çocuklar ve hatta bedensel engelliler için de gerçek bir terapi aslında. Onlarla birlikte yüzmek, onları öpmek, onlarla dans etmek, onları beslemek hem yunuslar hem de bizler için oldukça keyifli. Sizler de kendiniz veya çocuklarınız için farklı bir gün geçirmek adına bir şeyler yapmayı diliyorsanız, yunusların mavi dünyasında buluşalım.

Nasıl Giderim?

Konaklama yaptığınız otelden transferiniz gerçekleştirilecektir.

Otel bilgileriniz ve buluşma saatini belirlemek için rezervasyon sonrası acenta yetkilimiz sizinle iletişime geçecektir.

Ödeme Yöntemi

Ödemenizi varışta hizmet sağlayıcıya yapabilirsiniz. Hizmet sağlayıcının ön ödeme talep etmesini gerektiren durumlarda hizmet sağlayıcı rezervasyon sonrası sizinle iletişime geçecektir.

Dahil Olanlar

  • Transfer
  • Dolphin Park girişi
  • Yunuslarla yüzme deneyimi

Hariç Olanlar

  • Kişisel Harcamalar
  • Yiyecek ve içecekler

İptal Koşulları

Rezervasyonunuzu 24 saat öncesine kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz. İptal talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Farklı bir iptal koşulu söz konusu ise hizmet sağlayıcı sizinle iletişime geçecektir.

Buluşma / Kalkış Noktası

Ek Bilgiler

  • Lütfen rezervasyon onay belgenizin çıktısını yanınızda bulundurunuz. 

  • Fotoğraf makinası, şapka, güneş gözlüğü, mayo ve güneş kreminizi yanınıza almayı unutmayınız.


0 Değerlendirme Görüşünü Paylaş

Geri dön
Kişi Başı 352,00