Check for Trips

Transfer ve Öğle Yemeği Dahil Köprülü Kanyon'da Canyoning ve Rafting Turu

Yurtiçi Turları, Antalya

Detaylar

Tur Süresi:
4 Saat

Rehber:
Rafting eğitmeni bulunmaktadır.

Başlangıç Saati:
08:00

Geçerlilik Günleri:
1 Haziran- 15 Ekim/Çarşamba

Minimum Kişi:
4


Genel Bakış

Eğlenceye ve bol kahkahaya hazır mısınız ?

Akıntıya karşı kürek çekerek, tüm gücünüzle dalgalara karşı koyarak, dağları tepeleri aşıp çamurlara bata çıka, ırmakların oyarak oluşturduğu derin vadi yani kanyonlarda gerek yüzerek, gerek yürüyerek gerekse tırmanarak gününüze renk katacağınız birbirinden farklı iki aktivitenin bir arada yapıldığı bu turumuza sizleri bekliyoruz.

Sizi Neler Bekliyor?

Hem Köprüçay Irmağı'nda Rafting yaparak suyun gücüyle kendi gücünüzü bir araya getirip hırslanacak hem de Atılgan Kanyonu'nda Canyoning ile zorlu hava koşulları ve zorluklarla başederek yorulmak nedir bilmeden dağ tepe toz toprak çamur demeden, yeri geldiğinde tırmanarak yeri geldiğinde koşarak veya zıplayarak tamamlamaya çalışacağınız parkurlar ile macera dolu bir gün yaşayacaksınız.

Kanyonun zorluklarına bağlı olarak farklı seçeneklerden oluşan parkurlardan her biri sizleri oldukça zorlayacak. Kanyonun coğrafi koşullarına göre bazılarının günlerce sürdüğü bazılarının da 2 veya 3 saatte tamamlanabildiği bu parkularda, hem görsel açıdan dağların, kanyonun, ırmağın güzelliklerine doyacak, hem de dakikaların hatta saatin nası geçtiğini anlamayacaksınız.

Arkadaşlarınızla birlikte yaptığınızda daha eğlenceli hale gelecek olan Rafting ve Canyoning'i yaparken dilerseniz o anları ölümsüzleştirebilmek adına fotoğraf veya video çekimi de yaptırabilirsiniz. İlerde arkadaşlarınızla birlikte kahkahalarla güleceğiniz ve hatta çocuklarınıza anlatacağınız anılar biriktirmeniz için haydi sizler de eğlencenin sınırlarını zorlayın. 

Nasıl Giderim?

Konaklama yapılan otel veya belirtiğiniz güzergahtan transferler sağlanacaktır.

Otel bilgileriniz ve buluşma saatini belirlemek için rezervasyon sonrası acenta yetkilimiz sizinle iletişime geçecektir.

Ödeme Yöntemi

Ödemenizi varışta hizmet sağlayıcıya yapabilirsiniz. Hizmet sağlayıcının ön ödeme talep etmesini gerektiren durumlarda hizmet sağlayıcı rezervasyon sonrası sizinle iletişime geçecektir.

Dahil Olanlar

 • Transfer
 • Öğle Yemeği
 • Ekipmanlar
 • Rehber
 • Sigorta

Hariç Olanlar

 • İçecekler
 • Rafting ayakkabısı
 • Fotoğraf & Video çekimi
 • Hediyelik eşyalar

İptal Koşulları

Rezervasyonunuzu 24 saat öncesine kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz. İptal talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Farklı bir iptal koşulu söz konusu ise hizmet sağlayıcı sizinle iletişime geçecektir.

Buluşma / Kalkış Noktası

Karabük Mahallesi, Unnamed Road, 07550 Manavgat/Antalya, Türkiye

Ek Bilgiler

 • Lütfen rezervasyon onay belgenizin çıktısını yanınızda bulundurunuz.

 • Transferiniz sabah 08.00'de belirttiğiniz noktadan yapılacaktır. Köprülü kanyona ulaşım sonrası rafting turu 10.00'da başlayacaktır.

 • 6 yaşından küçük çocuklar katılamamaktadır.

 • Havlu, tur için kolay kuruyan giysiler, tur sonrası için yedek kıyafet, spor ayakkabı veya sandalet, Para (içecekler ve video, fotoğraf vb. ihtiyaçlar için) 


0 Değerlendirme Görüşünü Paylaş

Geri dön
Kişi Başı 140,00

Tam olarak nerede?