Check for Trips

Transfer ve Öğle Yemeği Dahil Köprülü Kanyon Rafting Turu

Yurtiçi Turları, Antalya

Detaylar

Tur Süresi:
3 Saat

Rehber:
Rafting eğitmeni bulunmaktadır.

Başlangıç Saati:
08:00

Geçerlilik Günleri:
Ek bilgileri inceleyiniz.

Minimum Kişi:
1


Genel Bakış

Türkiye, su kaynakları açısından oldukça zengin bir ülkedir. Antalya'da bulunan akarsular, özellikle Köprülü Kanyon, rafting- kano ve nehir kayakları gibi farklı su sporları açısından oldukça elverişlidir.

Antalya'nın sıcağı ve rüzgarı, dağlardan eriyen karlar ile yükselen ırmaklar, özellikle Nisan ve Kasım arasındaki aylar rafting için oldukça uygundur. Akıntısı bol olan yüksek sularda botu devirmeden dalgalarla boğuşarak parkuru tamamlamaktır önemli olan.

Bir çok ülke arasından Türkiye de su sporları için en çok tercih edilen ülkelerdendir. Türkiye'nin güçlü ırmakları başta rafting olmak üzere bol heyecan ve adrenalin dolu bu su sporlarına ev sahipliği yapmaya devam etmektedir.

Sizi Neler Bekliyor?

Akıntısı bol olan yüksek sularda yapılan Rafting, ırmağın hızı, taşların yoğunluğu, suyun seviyesi, suyun debisine göre zorlukları değişen bir su sporudur. 14 km uzunluğundaki Köprülü Kanyon bu spor için en elverişli vadi olup zorluk derecelerine göre eğitmenler eşliğinde yapılmaktadır.

Rafting'e başlamadan önce gerekli bilgiler verilip program detaylarımızı sizlere anlattıktan sonra bu sporu yalnızca rafting olmaktan çıkartıp tahmin ettiğinizden daha eğlenceli, daha heyecan verici olması için zaman zaman serin sularda yüzebileceğiniz ve yemek yiyebileceğiniz molalar da vereceğiz.

Tarih ve doğayla iç içe olacağınız 3 saatlik Rafting turunda, soğuk suların üstüne giderek daha da heyecanlanacak, botun devrilmemesi için tüm gücünüzle çabalayacak, parkuru tamamlayabilmek adına hırslanacak ve parkuru botu devirmeden tamamlayabilmenin haklı gururunu yaşayacaksınız.

Arkadaşlarınızla birlikte yaptığınızda daha eğlenceli hale gelecek turu yaparken dilerseniz o anları ölümsüzleştirebilmek adına fotoğraf veya video çekimi de yaptırabilirsiniz. İlerde arkadaşlarınızla birlikte kahkahalarla güleceğiniz ve hatta çocuklarınıza anlatacağınız anılar biriktirmeniz için haydi sizler de eğlencenin sınırlarını zorlayın. 

Nasıl Giderim?

Konaklama yapılan otel veya belirtiğiniz güzergahdan transferler sağlanacaktır.

Otel bilgileriniz ve buluşma saatini belirlemek için rezervasyon sonrası acenta yetkilimiz sizinle iletişime geçecektir.

Ödeme Yöntemi

Ödemenizi varışta hizmet sağlayıcıya yapabilirsiniz. Hizmet sağlayıcının ön ödeme talep etmesini gerektiren durumlarda hizmet sağlayıcı rezervasyon sonrası sizinle iletişime geçecektir.

Dahil Olanlar

 • Transfer
 • Öğle Yemeği
 • Ekipmanlar
 • Rehberlik
 • Sigorta

Hariç Olanlar

 • İçecekler
 • Rafting ayakkabısı
 • Fotoğraf & Video çekimi
 • Hediyelik eşyalar

İptal Koşulları

Rezervasyonunuzu 24 saat öncesine kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz. İptal talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Farklı bir iptal koşulu söz konusu ise hizmet sağlayıcı sizinle iletişime geçecektir.

Buluşma / Kalkış Noktası

Karabük Mahallesi, Unnamed Road, 07550 Manavgat/Antalya, Türkiye

Ek Bilgiler

 • Lütfen rezervasyon onay belgenizin çıktısını yanınızda bulundurunuz.

 • 1 Haziran - 15 Ekim /Pazartesi, Çarşamba, Cuma günleri yapılmaktadır.

 • Transferiniz sabah 08.00'de belirttiğiniz noktadan yapılacaktır. Köprülü kanyona ulaşım sonrası rafting turu 12.00'de başlayacaktır.

 • 6 yaşından küçük çocuklar katılamamaktadır.

 • Havlu, tur için kolay kuruyan giysiler, tur sonrası için yedek kıyafet, spor ayakkabı veya sandalet, para (içecekler ve video, fotoğraf vb. ihtiyaçlar için) 


0 Değerlendirme Görüşünü Paylaş

Geri dön
Kişi Başı 80,00

Tam olarak nerede?