Check for Trips

Transfer ve Öğle Yemeği Dahil Bodrum'da Tüplü Dalış Turu

Yurtiçi Turları, Bodrum

Detaylar

Tur Süresi:
9 Saat

Rehber:
Dalış Eğitmeni bulunmaktadır.

Başlangıç Saati:
08:00

Geçerlilik Günleri:
01.05.2018 - 31.10.2018 Her gün

Minimum Kişi:
1


Genel Bakış

Hayatımızı renklendirmek adına hepimiz bir çok aktivite yaparız. Kimimiz bir müzik enstrümanı çalmak için bir kursa gider, kimimiz de farklı bir hobi ile uğraşırız. Peki bunların dışında yeni bir deneyim yaşamak isteseniz bu ne olurdu?

Hayatınız boyunca yaptığınız aktiviteler aynıysa, gittiğiniz yerler birbirine benziyorsa artık ve bunların hiçbirisi size eskisi kadar heyecan vermiyorsa, sualtının benzersiz dünyasını keşfedeceğiniz mavi derinliklere hoşgeldiniz!

Sizi Neler Bekliyor?

Dalış turumuz, sabah 08.00 - 08.30 arasında otelinizden alınmanız ile birlikte başlamaktadır. Bodrum limanından hareket edecek olan dalış teknemize vardığımızda öncelikle uzman dalış ekibi sizlere program ve eğitim ile ilgili gerekli bilgileri aktaracak.

Dalışa başlamadan önce ilk kez dalış yapacak olanlar için bilgilendirme yaptıktan ve daha öncesinde dalış yapmış olup sertiifikası olanlar için bilgilerimizi tazeledikten sonra heyecan verici dalış turumuza  başlıyoruz.

Dalışımızın güzergahı o gün belirlenecek olup eğitmenlerimiz eşliğinde bu benzersiz deneyimimize başlıyoruz. Mavi suların üzerinde giderken aklımız, bir an evvel sualtı dünyasını keşfetme, balıklarla yüzebilme, kendini bu renkli dünyanın bir parçasıymışçasına hissetme istekleriyle dolu olacak.

Tüm bunları gerçekleştirebileceğiniz bu dalış turumuz, saat 16.30 gibi son bulacak. Kalbimizin mavi derinliklerde atacağı, aklımızın balıklarda kalacağı bu dalış, hepimizin dünyasına bir farklılık katacak.

Öğle Yemeği

Dalış yapılacak olması nedeniyle hafif ev yemekleri sunulacaktır.

Nasıl Giderim?

Konaklama yaptığınız otelden transferiniz gerçekleştirilecektir.

Otel bilgileriniz ve buluşma saatini belirlemek için rezervasyon sonrası acenta yetkilimiz sizinle iletişime geçecektir.

Ödeme Yöntemi

Ödemenizi varışta hizmet sağlayıcıya yapabilirsiniz. Hizmet sağlayıcının ön ödeme talep etmesini gerektiren durumlarda hizmet sağlayıcı rezervasyon sonrası sizinle iletişime geçecektir.

Dahil Olanlar

  • Transfer
  • Öğle yemeği
  • Dalış için gereken tüm araç ve gereçler

Hariç Olanlar

  • Kişisel Harcamalar
  • Bodrum, Bitez, Torba ve Gümbet harici uzak mesafe transferleri için kişi başı ekstra 20 TL ücret alınmaktadır.

İptal Koşulları

Rezervasyonunuzu 24 saat öncesine kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz. İptal talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Farklı bir iptal koşulu söz konusu ise hizmet sağlayıcı sizinle iletişime geçecektir.

Ek Bilgiler

  • Bodrum, Bitez, Torba ve Gümbet harici uzak mesafe transferleri için kişi başı extra 20 TL ücret alınmaktadır.

  • Lütfen rezervasyon onay belgenizin çıktısını yanınızda bulundurunuz. 

  • Fotoğraf makinası, şapka, güneş gözlüğü, mayo ve güneş kreminizi yanınıza almayı unutmayınız.


0 Değerlendirme Görüşünü Paylaş

Geri dön
Kişi Başı 30,00