Check for Trips

Transfer, Rehber, Öğle Yemeği ve Fayton Dahil Büyükada Turu

Yurtiçi Turları, İstanbul

Detaylar

Tur Süresi:
7 Saat

Rehber:
Türkçe, İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca

Başlangıç Saati:
09:00

Geçerlilik Günleri:
Her gün

Minimum Kişi:
1


Genel Bakış

Büyükada denilince tarihi konakları, Faytonları, Plajları ve daha nice güzellikler gelir akıllara... Dolu dolu bir  gün geçireceğiniz Büyükada Turuna ne dersiniz?

Sizi Neler Bekliyor?

Otelinizden alınışınız ve buluşma noktasına ulaşımımız sonrası keyif dolu bir güne başlamak üzere Kabataş iskelesine doğru yola çıkıyoruz.

Yaklaşık 30 dakika sürecek olan yolculuğun ardından bir zamanlar Bizans prenslerinin eğlence adası olmuş, sahili ve çam ağaçlarıyla dolu Büyükada'ya gidiyoruz. Çiçeklerle bezenmiş sokakları,Tarihi köşkleri, Taş duvarları, Tertemiz deniz havası, Sarayları,Faytonları, bisikletleri ile mutlaka görülmesi gereken bir adadır.

Bizans döneminde yaptırılmış olan Hristos Manastırı, Dünyanın en büyük mozaik ahşap binası olan Rum Yetimhanesi, dik ve zorlu bir yokuştan sonra ulaşacağımız Aya Yorgi Kilisesi adanın olmazsa olmazlarındandır. Aya Yorgi Tepesinde bir çay veya kahve eşliğinde tüm Büyükada semasını ve İstanbul'u seyretmenin keyfini çıkartabilirsiniz.

Aya Yorgi Kilisesi ziyareti sonrası balık lokantasında alacağımız lezzetli öğle yemeğinin ardından Fayton ile Ada gezimizi yapıyoruz. Büyükada'nın sokaklarında fayton ile gezerken kendinizi bugüne kadar gördüğünüz Büyükada yağlı boya tablolarının içinde bulacağınız eşsiz güzelliklere tanık olacaksınız.

Fayton gezimiz sonrası turumuzu sonlandırmak üzere akşam üzeri İstanbul'a doğru yola çıkıyoruz.

Nasıl Giderim?

Konaklama yaptığınız otelden transferiniz gerçekleştirilecektir. Otel bilgileriniz ve buluşma saatini belirlemek için rezervasyon sonrası acenta yetkilimiz sizinle iletişime geçecektir.

Herhangi bir otelde konaklama yapmıyor ancak turumuza katılmak istiyorsanız 09.00'da Sarayburnu Çay Bahçesi turumuzun başlangıç noktasıdır.

Ödeme Yöntemi

Ödemenizi varışta hizmet sağlayıcıya yapabilirsiniz. Hizmet sağlayıcının ön ödeme talep etmesini gerektiren durumlarda hizmet sağlayıcı rezervasyon sonrası sizinle iletişime geçecektir.

Dahil Olanlar

  • Rehber
  • Araç
  • Konaklama yaptığınız merkezi otellerden tur başlangıç noktasına gidiş-dönüş transferleri
  • Öğle Yemeği
  • Fayton

Hariç Olanlar

  • Uzak Otellerden gidiş dönüş transferleri
  • İçecekler
  • Kişisel Harcamalar

İptal Koşulları

Rezervasyonunuzu 24 saat öncesine kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz. İptal talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Farklı bir iptal koşulu söz konusu ise hizmet sağlayıcı sizinle iletişime geçecektir.

Buluşma / Kalkış Noktası

Sultan Ahmet Mahallesi, Küçük Ayasofya Cd. No:14, 34122 Fatih/İstanbul, Türkiye

Ek Bilgiler

  • Rezervasyon onay belgenizin çıktısını yanınızda bulundurunuz.

  • Önemli hatırlatma: Özel tekne için gerekli kişi sayısı sağlanamadığı takdirde turlar şehir hatları vapuru ile yapılacaktır.


0 Değerlendirme Görüşünü Paylaş

Geri dön
Kişi Başı 353,00

Tam olarak nerede?