Check for Trips

Transfer Dahil Yarım Günlük Kapalıçarşı Alışveriş Turu

Yurtiçi Turları, İstanbul

Detaylar

Tur Süresi:
3 Saat

Rehber:
Türkçe, İngilizce, Almanca

Başlangıç Saati:
09:00, 13:00

Geçerlilik Günleri:
Tüm yıl Pazartesi

Minimum Kişi:
1


Genel Bakış

Fatih Sultan Mehmet tarafından 1453 İstanbul'un fethi sonrası inşa edilmiş olan ve kubbelerle örtülü dükkanların bulunduğu sokaklardan meydana gelen İstanbul'un en eski ticaret merkezi Kapalıçarşı'da unutulmaz bir alışveriş turuna çıkmaya hazır olun...

Sizi Neler Bekliyor?

Konaklama yapmış olduğunuz otelden alınışınız ile günümüz başlıyor. Hiç vakit kaybetmeden  birbirinden farklı hediyelik eşya, nargile, çanak çömlek, kıyafet, kuyumcu gibi bir çok farklı ürünü bir arada bulabileceğiniz tarihi Kapalıçarşı'ya doğru yola çıkıyoruz.

Aileniz ile birlikte de yaşayabileceğiniz harika bir alışveriş deneyimine sahip olacağınız Kapalıçarşı'ya varışımız itibariyle otantik el yapımı halılar, birbirinden farklı tasarıma sahip mücevlerler, kilimler, antikalar, deri mağazaları ve daha nice mağaza arasında önceliği hangi mağazaya vereceğiniz konusunda adeta kararsız kalacaksınız.

Uzman rehberimizin de yönlendirmeleriyle birlikte bir Türk geleneği olan 'pazalık yapmak' nedir öğrenecek ve en güzel ürünleri en uygun fiyat ile satın almış olmanın keyfini doyasıya yaşayacaksınız.

Nasıl Giderim?

Sultanahmet, Şişli, Taksim, Karaköy ve Laleli bölgesinde konaklama yaptığınız otelden transferiniz gerçekleştirilecektir.

Otel bilgileriniz ve buluşma saatini belirlemek için rezervasyon sonrası acenta yetkilimiz sizinle iletişime geçecektir.

Ödeme Yöntemi

Ödemenizi varışta hizmet sağlayıcıya yapabilirsiniz. Hizmet sağlayıcının ön ödeme talep etmesini gerektiren durumlarda hizmet sağlayıcı rezervasyon sonrası sizinle iletişime geçecektir.

Dahil Olanlar

  • Yarım Günlük Kapalıçarşı Turu
  • Rehberlik Hizmeti
  • Sabah ve Öğle Turu için otelden karşılama ve transfer
  • Öğle Turu otele dönüş transferi

Hariç Olanlar

  • Yiyecek ve içecekler
  • Sabah turu sonrası otele dönüş transferi
  • Kişisel Harçamalar

İptal Koşulları

Rezervasyonunuzu 24 saat öncesine kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz. İptal talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Farklı bir iptal koşulu söz konusu ise hizmet sağlayıcı sizinle iletişime geçecektir.

Buluşma / Kalkış Noktası

Beyazıt Mh., Sahaflar Bedesteni Sk., 34126 Fatih/İstanbul, Türkiye

Ek Bilgiler

  • Lütfen rezervasyon onay belgenizi yanınızda bulundurunuz.


0 Değerlendirme Görüşünü Paylaş

Geri dön
Kişi Başı 381,00

Tam olarak nerede?