Check for Trips

Transfer Dahil Özel Tekne ile 3 Saatlik Boğaz, Haliç ve Pierre Loti Kahvesi Turu

Yurtiçi Turları, İstanbul

Detaylar

Tur Süresi:
3,5 Saat

Rehber:
Türkçe, İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca

Başlangıç Saati:
14:00

Geçerlilik Günleri:
Her gün

Minimum Kişi:
6


Genel Bakış

Rumeli Hisarı'nın eşsiz mimarisini, Haliç'i, Balat'ı, Metal Kilisesi'ni ve Şehir surları Marmara'nın mavi sularından izleyecek, Boğaz'da kendinizi tarihin ve yemyeşil ormanların içinde bulacağınız ve gününüzü Pierre Loti tepesinde muhteşem Haliç manzarası ile sonlandıracağınız bir tura hazır olun!

Sizi Neler Bekliyor?

Avrupa ve Asya’ yı ayıran su yolu boyunca Osmanlı mimarisinin örneklerinden mermer sarayların, tarihi ahşap köşklerin yanı sıra modern ve lüks evlerin ve apartmanların fotoğraflarını çekme fırsatı yakalayacağınız boğaz turu ile İstanbul'u farklı bir açıdan tanıma imkanına sahip olacaksınız.

Fatih tarafından Boğaz’ı korumak ve kontrol etmek amacıyla inşa ettirilmiş, askeri mimarinin eşsiz bir örneği Rumeli Hisarı'nı tekneden görebilecek, Boğaz’ın bir kolu ve doğal bir liman olan, İstanbul’un tarihi ve yeni bölgelerini birbirinden ayıran, Bizans boyunca ilk kolonilerin yerleşmiş olduğu, Bizans Yahudileri’nin, İtalyan tacirlerin ve Müslüman olmayan diğer azınlıkların ikametgahı olan Haliç'i farklı bir açıdan görüp, eşsiz fotoğraf karesi yakalayabileceksiniz.

Balat’ta Bulgarlar’ın Metal Kilisesi ve 22 km. uzunluğundaki, Ortaçağ'ın en güçlü surları olan Şehir Surları'nı yol boyunca görebileceğiniz noktalar arasında...

Tekneden görebileceğiniz diğer yerler arasında Yıldız Sarayı, Boğaz Köprüsü, Beylerbeyi Sarayı da bulunmaktadır.

Boğaz Turumuz sonrası Pierre Loti Kahvesine gidiş için Teleferiğe doğru için yola çıkıyoruz. Haliç'in eşsiz manzarasının seyredilebileceği en iyi bölge olan Pierre Loti Tepesi'ne; ünlü Fransız yazar Pierre Loti'nin adını taşıyan Kahve'ye ulaşıyoruz. Haliç'in eşsiz manzarasını en güzel karelerle fotoğrafladıktan sonra turumuzu sonlandırmak için geri dönüş yoluna çıkıyoruz.

Nasıl Giderim?

Konaklama yaptığınız otelden transferiniz gerçekleştirilecektir. Otel bilgileriniz ve buluşma saatini belirlemek için rezervasyon sonrası acenta yetkilimiz sizinle iletişime geçecektir.

Herhangi bir otelde konaklama yapmıyor ancak turumuza katılmak istiyorsanız saat 14.00'de Tamara Restorant turumuzun başlangıç noktasıdır.

Ödeme Yöntemi

Ödemenizi varışta hizmet sağlayıcıya yapabilirsiniz. Hizmet sağlayıcının ön ödeme talep etmesini gerektiren durumlarda hizmet sağlayıcı rezervasyon sonrası sizinle iletişime geçecektir.

Dahil Olanlar

  • Rehber
  • Araç
  • Konaklama yaptığınız merkezi otellerden gidiş ve dönüş transferleri
  • Tüm giriş ücretleri

Hariç Olanlar

  • Uzak Otellerden gidiş dönüş transferleri
  • Yiyecek ve İçecekler
  • Kişisel Harcamalar

İptal Koşulları

Rezervasyonunuzu 24 saat öncesine kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz. İptal talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Farklı bir iptal koşulu söz konusu ise hizmet sağlayıcı sizinle iletişime geçecektir.

Buluşma / Kalkış Noktası

Sarayburnu İskelesi Avşa - Marmara Adası, Fatih/İstanbul, Türkiye

Ek Bilgiler

  • Lütfen rezervasyon onay belgenizin çıktısını yanınızda bulundurunuz. 

  • Önemli hatırlatma: Özel tekne için gerekli kişi sayısı sağlanamadığı takdirde turlar şehir hatları vapuru ile yapılacaktır.


0 Değerlendirme Görüşünü Paylaş

Geri dön
Kişi Başı 163,00

Tam olarak nerede?