Check for Trips

Transfer dahil Kuşadası Jeep Safari Turu

Yurtiçi Turları, Kuşadası

Detaylar

Tur Süresi:
7 Saat

Rehber:
Acenta yetkilisi bulunmaktadır.

Başlangıç Saati
09:30

Geçerlilik Günleri:
Ek bilgileri inceleyiniz.

Minimum Kişi:
1


Genel Bakış

Transfer dahil Jeep Safari Turu boyunca jeeplerin üzerinde su savaşı yapabileceğiniz, kanyon ziyareti, mangal partisi, zeus mağarasında yüzme keyfi gibi aktiviteleri barındıran dolu dolu bir programa hazır olun...

Sizi Neler Bekliyor?

Macera dolu bir deneyim yaşamak isterseniz doğru adrestesiniz! Jeep Safari Turu ile heyecan dolu bir gün sizleri bekliyor.

Güzelçamlı milli parkının büyüleyici ve eşsiz manzaralarını keşif için sizi milli parkın keşfedilmemiş güzelliklerine götürüyoruz. 

Turumuz sabah otelinizden alınmanızla birlikte 9.30'da başlıyor... Jeep Safari Turunda doğası ve çam ormanlarıyla meşhur Güzelçamlı Milli Parkını keşfe hazır olun. Her yaşa hitap eden bu turda, eğlenceyi, andrenalini ve su savaşları heyacanını doyasıya yaşayacaksınız. Milli Park ormanlarının 2000 fite varan zirvesine çıkıp sizi doğa ve gökyüzü ile buluşturuyoruz.

İlk mola noktamız olan ‘Yangın havuzu’nda yüzüp burada sizin için hazırlayacağımız mangalda tavuk,köfte ve yeşil salatalardan oluşan öğle yemeğinin tadına varacaksınız. Öğle yemeği molasının ardından 2. uğrak noktamız olan eko kanyonu ve daha sonrasında tarihi Kurşunlu Manastırını ziyaret edeceğiz.

Manastır ziyaretinden sonra inişe geçilip soğuk suyu ile meşhur Zeus mağarasını ziyaret ediyoruz. Burada vereceğimiz yüzme molasından sonra uzun kumsalıyla meşhur ‘’Long Beach’in kristal berraklığındaki sularında yüzme molası veriyoruz. 16.30'da Kuşadası'na dönüş yapıyoruz. Otelinize transferiniz ile turumuzu sonlandırıyor, anı defterinizde unutulmaz bir gün olarak yerimizi alıyoruz...

Nasıl Giderim?

Konaklama yaptığınız otelden transferiniz gerçekleştirilecektir.

Otel bilgileriniz ve buluşma saatini belirlemek için rezervasyon sonrası acenta yetkilimiz sizinle iletişime geçecektir.

Ödeme Yöntemi

Ödemenizi varışta hizmet sağlayıcıya yapabilirsiniz. Hizmet sağlayıcının ön ödeme talep etmesini gerektiren durumlarda hizmet sağlayıcı rezervasyon sonrası sizinle iletişime geçecektir.

Dahil Olanlar

 • Kuşadası otellerinden gidiş-dönüş transfer hizmeti
 • Jeep Safari turu
 • Açık büfe mangal partisi
 • Salata

Hariç Olanlar

 • Tüm alkollü ve alkolsüz içecekler
 • Şahsi harcamalar
 • Su tabancası

İptal Koşulları

Rezervasyonunuzu 24 saat öncesine kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz. İptal talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Farklı bir iptal koşulu söz konusu ise hizmet sağlayıcı sizinle iletişime geçecektir.

Buluşma / Kalkış Noktası

Güzelçamlı Mahallesi, Milli Park Cd., 09430 Kuşadası/Aydın, Türkiye

Ek Bilgiler

 • Lütfen rezervasyon onay belgenizin çıktısını yanınızda bulundurunuz. 

 • 01.04.2018 - 31.10.2018 Her gün yapılmaktadır.

 • İstediğiniz içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz.

 • Fotoğraf makinası, şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi ve mayonuzu yanınıza almayı unutmayınız.


0 Değerlendirme Görüşünü Paylaş

Geri dön
Kişi Başı 130,00

Tam olarak nerede?