Check for Trips

Transfer Dahil Elektrikli Bisikletle Antalya Şehir Turu

Yurtiçi Turları, Antalya

Detaylar

Tur Süresi:
4 Saat

Rehber:
Tur rehberi ve sesli rehber bulunmaktadır.

Başlangıç Saati:
09:00 , 13:30

Geçerlilik Günleri:
Pazar hariç her gün

Minimum Kişi:
2


Genel Bakış

Antalya'yı bisikletle turladınız mı?  'Fırsatım olsa yapmak isterdim' diyenlerdenseniz, işte size harika bir fırsat!

Antalya'nın yerlisi olup şehrin en güzel manzaralarının tadını çıkarmanın planlarını yapıyorsanız veya turist olarak Antalya'ya tatil için gelmek dışında doğal güzelliklerini de görmek ve keşfetmek istiyorsanız ve daha önce hiç bisikletle şehir turu yapmadıysanız üzülmeyin.

Antalya'yı keşfetmenin en hızlı, en sağlıklı ve en eğlenceli yolu elektrikli bisiklet ile bambaşka bir gün yaşacağınızın garantisini veriyoruz sizlere.

Sizi Neler Bekliyor?

Antalya'yı bir de doğal güzellikleriyle görmeniz için Lara'da bulunan ofisimizde bisiklet tanıtımı ve güvenlik bilgilendirmesi yapmak üzere sizleri sabah 09.00'da otellerinizden alıyor, kask ve yeleklerimizi dağıttıktan sonra Düden Parkı'ndan turumuza başlıyoruz.

Düden Şelalesi'nin gürül gürül çağlayan sularının sesleri, falezlerin nefes kesen manzarası ve parkın yemyeşil çimenlerinin arasından geçerek ulaştığımız, dar yolları ve tarihi yat limanının rampalarıyla bir bütün olan Kaleiçi'ni elektrikli bisiklet sayesinde gezmek, belki de bugüne kadar deneyimlediğiniz en güzel aktiviteniz olacak.

Kaleiçi'nin taş duvarlı ahşap evleri, zamana meydan okuyan surları, medreseleri, hamamları, kuleleri ve camileri ile eski dönemlere yolculuk yapacaksınız. Tarihle iç içe yapacağımız geleneksel simit ve çay keyfimizin ardından elektrikli bisikletlerimiz ile kısa sürede çok yer görme imkanına sahip olacağımız için ünü dünyaya yayılmış plajlarımızı, parklarımızı, kültür merkezlerimizi ve akvaryumu görüp sizleri otellerinize bırakarak turumuzu tamamlıyoruz.

Gezimiz tamamlandığında aklınızda, şehrin en popüler yerlerini bir farklılık yapıp yürüyerek veya araç ile gezmek yerine bisikletle keşfetmiş olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Nasıl Giderim?

Konaklama yapılan otel veya belirtiğiniz güzergahtan transferler sağlanacaktır.

Otel bilgileriniz ve buluşma saatini belirlemek için rezervasyon sonrası acenta yetkilimiz sizinle iletişime geçecektir.

Ödeme Yöntemi

Ödemenizi varışta hizmet sağlayıcıya yapabilirsiniz. Hizmet sağlayıcının ön ödeme talep etmesini gerektiren durumlarda hizmet sağlayıcı rezervasyon sonrası sizinle iletişime geçecektir.

Dahil Olanlar

 • Elektrikli bisiklet
 • Bisiklet ekipmanları
 • Güvenlik bilgileri
 • Otelden transfer
 • Yerel ve sesli rehber
 • Simit ve çay

Hariç Olanlar

 • Extra yiyecek ve içecekler
 • Bahşişler

İptal Koşulları

Rezervasyonunuzu 24 saat öncesine kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz. İptal talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Farklı bir iptal koşulu söz konusu ise hizmet sağlayıcı sizinle iletişime geçecektir.

Buluşma / Kalkış Noktası

Yeşilbahçe Mahallesi, 1462. Sk. No:9, 07160 Muratpaşa/Antalya, Türkiye

Ek Bilgiler

 • Lütfen rezervasyon onay belgenizin çıktısını yanınızda bulundurunuz.

 • Lara'daki ofisimizde buluşmak üzere otellerinizden transferleriniz gerçekleştirilecektir. Kundu, Belek ve Kemer bölgesinde bulunan oteller için ekstra transfer ücreti alınmaktadır. (Ek transfer ücreti: Kundu 4€, Belek 6€ ve Kemer 8€)

 • Tura 1.50cm'den uzun misafirlerimiz katılabilmektedir. 1.50cm boyunda olup tura katılmak isteyen çocuklarımız yalnızca ebeveynleri ile birlikte katılabilmektedirler. Çocuk fiyatımız yetişkin fiyatımız ile aynıdır.

 • 1.50cm'den kısa olan çocuklarımız için 'Childseat' veya 50kg'a kadar taşıma kapasitesi bulunan 'Treyler', 5€ karşılığında sağlanabilmektedir.

 • Hava şartları uygun olmadığında tur iptal edilebilmektedir.


0 Değerlendirme Görüşünü Paylaş

Geri dön
Kişi Başı 266,00

Tam olarak nerede?