Check for Trips

Stansted Havalimanı'ndan Otobüs ile Londra Merkeze Gidiş ve Havalimanına Dönüş Transferleri

Yurtdışı Turları, Londra

Detaylar

Tur Süresi:
1 - 1.5 Saat

Kalkış Saati:
24 Saat

Geçerlilik Günleri:
Her gün

Minimum Kişi:
1


Genel Bakış

Londra Stansted Havalimanı’ndan şehir merkezine transferinizi ve havalimanına dönüşünüzü National Express şirketinin otobüsleri ile rahat ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz...

Sizi Neler Bekliyor?

Uzun ve yorucu bir uçuş sonrası Stansted Havalimanı’ndan Londra şehir merkezine (Victoria) ulaşmanın en pratik ve rahat yollarından biri, transferi National Express otobüsleri ile gerçekleştirmek. Bu rahat yolculuğu macera dolu Londra tatilinizden sonra ters istikamette de yapabileceksiniz.

Bavullarınızı bagaja verin, komforlu koltukta rahatça yer alın ve otobüs şoförü sizi emniyetli bir şekilde Londra’ya getirirken banliyölerin ve sonrasında büyük şehirin ilk izleniminin keyfini çıkarın. Modern otobüsler, deri başlıklı koltuk, katlamalı masa, yeterli bacak mesafesi ve tuvalet ile donatılmışken, çoğunda klima ve priz de bulunmaktadır. Bazılarında ücretsiz Wi-Fi de sunulmaktadır.

Otobüs Victoria Coach istasyonuna giderken kentin merkezi duraklarına da uğruyor. Seferler 24 saat boyunca her yarım saatte bir kalkarken transfer süresi 1,5 saat kadar bir zaman alıyor. Size, havalimanındaki National Express gişelerinden birinde rezervasyon onay çıktısını teslim edip Londra’ya giden bir sonraki otobüse binmek kalıyor…

Nasıl Giderim?

Stansted Havalimanı Otobüs Terminali

Ödeme Yöntemi

Rezervasyon sonrası ödeme talimatınızı size yollayacağız. Talimatınız size ulaştıktan sonra 24 saat içinde ödemeyi tarafımıza yapmanız gerekmektedir.

Dahil Olanlar

  • Stansted – London – Stansted otobüs transferleri

Hariç Olanlar

  • Kişisel Harcamalar
  • Rehber

İptal Koşulları

Hizmetin gerçekleşeceği tarihten 3 gün öncesine kadar yapılan iptallerde 50% kesintili olarak ücret iadesi yapılmaktadır. Hizmetin gerçekleşeceği tarihe 3 gün kala yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmamaktadır.

Buluşma / Kalkış Noktası

Terminal Rd N, Bishop's Stortford CM22 6PL, İngiltere

Ek Bilgiler

  • Rezervasyon onay belgesinin çıktısını havalimanındaki National Express gişesinde asıl biletiniz ile takas etmeniz gerekmektedir.

  • Tüm otobüsler başlıklı deri koltuk, katlamalı masa, yeterli bacak mesafesi ve tuvalet ile donatılmıştır.

  • Otobüslerin çoğunda klima ve priz bulunmaktadır.

  • Otobüslerin bazılarında ücretsiz Wi-Fi sunulmaktadır.

  • Bagaja 2 adet 20 kiloluk bavul verebilir, yanınıza bir el bagajı alabilirsiniz.

  • Dönüş transferinizin rezervasyon onayı üç ay geçerlidir.


0 Değerlendirme Görüşünü Paylaş

Geri dön
Kişi Başı 152,00

Tam olarak nerede?