Check for Trips

Öğle Yemeği Dahil Foça Günübirlik Tekne Turu

Yurtiçi Turları, Foça

Detaylar

Tur Süresi:
7 Saat

Rehber:
Kaptan ve Görevli personel bulunmaktadır.

Başlangıç Saati
11:00

Geçerlilik Günleri:
1 Haziran - 30 Eylül 2018 Her gün

Minimum Kişi:
1


Genel Bakış

7 saat boyunca Foça'nın büyüleyici koylarını tekne turu ile keşfedecek, koylarındaki yeşil ve mavinin ahenkli uyumu karşısında büyüleneceksiniz.

Sizi Neler Bekliyor?

Toprağına ayak bastığınız, havasını soluduğunuz anda bir daha asla vazgeçemeyeceğiniz büyülü bir ege sahil kasabasıdır Foça... Her sokağında başka bir hikayeye şahitlik edersiniz, keşfetmenin sınırı olmadığını anlarsınız bir kere Foça'ya ayak basınca. Sadece gözünüzün gördüğü güzelliklerden başka yaşanmaya değer diğer bir yanı da huzuru hissettiğiniz deniz havasını ciğerlerinize çektiğiniz ilk andan itibaren başlar Foça sevdanız...

Keşfedilmeyi bekleyen çok özel koylar ve adaların güzelliği adeta sizleri büyüler ve doğanın sanat aşkı ile tanıştırır. Koylarındaki yeşil ve mavinin ahenkli uyumu karşısında büyüleneceğiniz, kendinizi yenilemek için kaçırılmıyacak bir fırsattır tekne ile Foça koyları ve adalarını ziyaret etmek...

Orak Adası, İncir Adası, Kartdere Adası, Fener Adası, Hayırsız ada ziyaret edilecek en ünlü Foça adaları arasındadır. 

Orak Adası Adaların en büyüğü olmakla birlikte tekne turunuz esnasında fok balıklarına da rastlamanız mümkün. 
Bölge Halkı ve turistlerin uğrak noktası olan İncir Adası piknik alanı ve plaj olarak da dikkat çekmekte. Doğal güzellikleri keşfedip denizin keyfini çıkarabileceğiniz ada görülmeye değer adalardandır. Foça adaları Türkiye'deki son Akdeniz foku kolonilerini bulundurma özelliği taşıyor.

İzmir Foça’da görülmesi gereken doğal güzelliklerin başında gelen koy ise Siren Kayalıkları... Homeros destanında da yer alan Siren Kayalıkları, fok balıklarının yaşadığı yer olarak biliniyor. Bir rivayete göre; kuş vücutlu güzel kadınlar etkileyici sesleri ile gemicileri mest edip denizcileri karaya çeker ve onları yollarından çevirirmiş. Doğal yaşama zarar vermemek için burada denize girilmiyor. Ancak bu güzelliği uzaktan bile görmek keyifli.

Öğle Yemeği Menüsü

  • 3 Çeşit meze

  • Balık veya Köfte veya Tavuk

  • Salata - Makarna

  • Çay ve Meyve ikram

Nasıl Giderim?

Büyük deniz sahil caddesi, Belediye karşısı Marina, Nostalji Eagean Voyager teknesi

Ödeme Yöntemi

Ödemenizi varışta hizmet sağlayıcıya yapabilirsiniz. Hizmet sağlayıcının ön ödeme talep etmesini gerektiren durumlarda hizmet sağlayıcı rezervasyon sonrası sizinle iletişime geçecektir.

Dahil Olanlar

  • 7 saatlik tekne turu
  • Öğle Yemeği

Hariç Olanlar

  • Tekneye Ulaşım
  • Alkollü ve alkolsüz içecekler.

İptal Koşulları

Rezervasyonunuzu 24 saat öncesine kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz. İptal talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Farklı bir iptal koşulu söz konusu ise hizmet sağlayıcı sizinle iletişime geçecektir.

Buluşma / Kalkış Noktası

Atatürk Mahallesi, Büyük Deniz Sahil Cd. 27-29, 35680 Foça/İzmir, Türkiye

Ek Bilgiler

  • Lütfen rezervasyon onay belgenizin çıktısını yanınızda bulundurunuz.

  • Fotoğraf makinası, şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi ve mayonuzu yanınıza almayı unutmayınız.


0 Değerlendirme Görüşünü Paylaş

Geri dön
Kişi Başı 100,00

Tam olarak nerede?