Check for Trips

Madame Tussauds Balmumu Heykelleri Müzesi'ne Sıra Beklemeden Giriş Bileti

Yurtdışı Turları, Amsterdam

Detaylar

Tur Süresi:
Çalışma saatleri dahilinde dilediğiniz kadar kalabilirsiniz.

Rehber:
İngilizce, Almanca, İspanyolca Broşür

Açılış Saatleri:
10:00 - 21:30

Geçerlilik Günleri:
Her gün

Minimum Kişi:
1


Genel Bakış

Madame Tussauds Bal Mumu Heykelleri Müzesi dünyanın en sevilen müzelerinden birisi olup küçük, büyük her yaştaki insanın eğlenceli anlar yaşayabileceği bir deneyim sunmaktadır. Biletiniz sayesinde uzun kuyruklarda değerli zamanınızı kaybetmeden müzeye girip en sevdiğiniz sinema yıldızları, spor yıldızları ve en ünlü tarihi kişilerle beraber olacak, onlarla poz verip resim çektirebileceksiniz...

Sizi Neler Bekliyor?

Orijinali 250 yıl önce Londra'da kurulan Madame Tussauds Bal Mumu Heykelleri Müzesi Amsterdam'da da hizmet veriyor. Dam Meydanı'nda bulunan müzeye hiç sıra beklemeden girerek bir çok şöhretle buluşacaksınız.

Ryan Gosling, Justin Bieber, Beyonce, Lionel Messi veya Taylor Swift. En sevdiğiniz yıldızlarla poz verip resim çektirin, Barack Obama veya Angela Merkel ile zirve buluşması yapın.

MARVEL AVENGERS 3D deneyiminde süper kahramanlarının dünyasına katılın ve müzenin „IAmArt“ bölümünde tüm zamanların en büyük sanatçılarıyla etkileşimli anlar yaşayın...

Nasıl Giderim?

Buluşma noktası:

Madame Tussauds, Dam 20, 1012 NP Amsterdam

Buluşma noktasına ulaşım:

Dam tramvay istasyonu > 1, 2, 5, 13, 14 ve 17 no'lu tramvaylar

Ödeme Yöntemi

Rezervasyon sonrası ödeme talimatınızı size yollayacağız. Talimatınız size ulaştıktan sonra 24 saat içinde ödemeyi tarafımıza yapmanız gerekmektedir.

Dahil Olanlar

  • Madame Tussauds Balmumu Heykelleri Müzesi'ne sıra beklemeden giriş bileti

Hariç Olanlar

  • Buluşma noktasına ulaşım
  • Şahsi harcamalar

İptal Koşulları

Hizmetin gerçekleşeceği tarihten 3 gün öncesine kadar yapılan iptallerde 50% kesintili olarak ücret iadesi yapılmaktadır. Hizmetin gerçekleşeceği tarihe 3 gün kala yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmamaktadır.

Buluşma / Kalkış Noktası

Dam 20, 1012 NP Amsterdam, Hollanda

Ek Bilgiler

  • Lütfen rezervasyon onay belgenizin çıktısını yanınızda bulundurunuz.Mobil telefonunuzdaki onay belgesi kabul edilmeyecektir.

  • Cuma ve cumartesi günleri saat 16.00'dan itibaren 3€ ek ücret ödemeniz gerekecektir.Buna karşılık size bir içecek ve barda bir bir şov sunulacaktır.

  • Müze 10.00 ile 21.30 arası açıktır.Son giriş saat 20.00'dir.

  • 25 - 31 Aralık arası 17.30'a kadar açıktır.Son giriş saat 16.00'dır.


0 Değerlendirme Görüşünü Paylaş

Geri dön
Kişi Başı 130,00

Tam olarak nerede?