Check for Trips

Londra’nın En Yüksek Binası Olan The Shard'da Nefes Kesici Manzara

Yurtdışı Turları, Londra

Detaylar

Rehber:
Walkman Rehber

Açılış Saatleri:
10:00 - 22:00

Geçerlilik Günleri:
Her gün

Minimum Kişi:
1


Genel Bakış

Batı Avrupa’nın en yüksek binası olan The Shard Gökdeleni'nin 72. katından Londra’yı kuş bakışı izleyebilirsiniz. Esnek bilet sayesinde platformda istediğiniz kadar kalabilir, büyüleyici manzaranın tadını doyasıya çıkartabilirsiniz. Bunun yanı sıra multimedya sergisi sizi metropolün tarihi hakkında bilgilendirecektir…

Sizi Neler Bekliyor?

310 metre yüksekliği ve 64 kilometre görüş mesafesi ile The Shard Gökdeleni ziyaretçilerine enfes bir manzara sunuyor. Dilerseniz ilk önce binanın 69. katından kentin 360 derecelik panoramik görünümüne tanık olun. Sonra 72. kata çıkıp açık hava platformundan Londra’ya kuşbakışının heyecanını yaşayın. Modern teleskoplar sayesinde hem gündüz aydınlığında hem de akşam karanlığında kenti tepeden inceleyebilirsiniz.   

Meşhur Londra Köprüsü’nün hemen yanında bulunan The Shard Gökdeleni cam zirvesi ve etkileyici mimari yapısı  ile bir hayli ilgi çekmektedir.

İsterseniz şampanya eşliğinde kentin görülmeye değer yerlerini bambaşka bir açıdan keşfedin, isterseniz multimedya sergisi sayesinde Londra tarihi hakkkında bilgiler edinin, istersenizde 68. kattaki hatıralık eşya dükkanını gezin. Elinizdeki biletle binada istediğiniz kadar zaman geçirebilirsiniz…

Nasıl Giderim?

The Shard, 32 London Bridge St, London SE1 9SG

Ödeme Yöntemi

Rezervasyon sonrası ödeme talimatınızı size yollayacağız. Talimatınız size ulaştıktan sonra 24 saat içinde ödemeyi tarafımıza yapmanız gerekmektedir.

Dahil Olanlar

 • Giriş bileti
 • Walkman rehber

Hariç Olanlar

 • Ulaşım
 • Yeme ve içme
 • Kişisel harcamalar
 • Profesyonel fotoğraf çekimi (ücret karşılığı çektirebilirsiniz)

İptal Koşulları

Hizmetin gerçekleşeceği tarihten 3 gün öncesine kadar yapılan iptallerde 50% kesintili olarak ücret iadesi yapılmaktadır. Hizmetin gerçekleşeceği tarihe 3 gün kala yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmamaktadır.

Buluşma / Kalkış Noktası

32 London Bridge St, London SE1 9SG, İngiltere

Ek Bilgiler

 • Lütfen rezervasyon onay belgenizin çıktısını The Shard gişesinde giriş biletiyle takas ediniz.

 • Cumartesi ve pazar günleri The Shard biletleri bir çabuk tükenmektedir. Gökdelene arzuladığınız zaman zarfında çıkabilmek için rezervasyon onay belgenizin çıktısını olabildiği kadar erken takas etmenizi öneririz. Aksi takdirde binaya planladığınız günde giremeyebilirsiniz.

 • Flexible Ticket (esnek bilet) sayesinde hem istediğiiz kadar paltformda kalabilir hem de ziyaret gününü değiştirebilirsiniz

 • The Shard son giriş saati 21.00'dir ve 25 Aralık tarihinde ziyarete kapalıdır.

 • 25 Ekim  - 31 Mart arası pazar ve çarşamba günleri arası son giriş saati 18.00'dir.

 


0 Değerlendirme Görüşünü Paylaş

Geri dön
Kişi Başı 190,00

Tam olarak nerede?