Check for Trips

Londra'nın East End Semtini Jack The Ripper'ın İzlerini Takip Ederek Keşfedin

Yurtdışı Turları, Londra

Detaylar

Tur Süresi:
1,5 saat

Rehber:
İngilizce

Başlangıç Saati:
18:00

Geçerlilik Günleri:
Her gün

Minimum Kişi:
1


Genel Bakış

Londra'yı dünyanın en meşhur seri katili Karındeşen Jack'in (Jack The Ripper) izlerini takip ederek keşfedin. Cinayetler, kurbanlar, şüpheliler ve olay yerleri hakkında bilgiler edinin. Gelin, 1888 senesinin Londra'sına giden bu sıradışı zaman yolculuğuna katılın...

Sizi Neler Bekliyor?

Bu olağanüstü Londra East End semti gezisinde Karındeşen Jack'in (Jack The Ripper) korkutucu dünyasını keşfedin, efsanevi seri katilin vahşice işlediği cinayetleri yakın takibe alın.

31 Ağustos 1888 günün erken saatlerinde faytoncu Charles Cross Buck's Row sokağında genç bir kadının cesedini bulmuştu. Olay yerine gelen polis gırtlağın kesilmiş ve alt karnın vahşice deşilmiş olduğunu tespit etmişti. Zavallı kadının ismi Mary Ann 'Polly' Nichols idi ve Londra'lıların 'Karındeşen Jack' lakabıyla andığı seri katilin ilk kurbanıydı...

Whitechapel Mahallesi sakinleri için bir korkulu dönem başlamıştı ve Jack The Ripper hakkında birçok efsane yayılıyordu. 200 yıldan sonra, en az beş fahişeye işlenen gaddarca cinayetlerin faili halen meçhul.

Trader's Gate - Aldgate High Street - Mitre Square üçgenini gezin, Elizabeth Stride ve Catherine Eddowes cinayetleri hakkında bilinen ve tahmin edilenleri rehberinizin ağzından dinleyin. Anne Chapman'ın cesedinin bulunduğu Hanbury Street'ten geçin, Goulston Street'te cinayet serisinin aydınlanması için bulunan ipucunu öğrenin. 

Viktorya Dönemi Londra'sının araştırmacısı olun, faili hiç bir zaman bulunamayan ve Whitechapel Cinayetleri olarak efsane olan korkunç cinayetlerini inceleyin...

Nasıl Giderim?

Trader's Gate Souvenir Shop, 35 Tower Hill, London EC3.

Ulaşım:

Tower Hill Metro İstasyonu District und Circle Line hatları

Tower Hill / Tower Gateway Otobüs Durağı 42, 78 ve 100 nolu otobüsler

Ödeme Yöntemi

Rezervasyon sonrası ödeme talimatınızı size yollayacağız. Talimatınız size ulaştıktan sonra 24 saat içinde ödemeyi tarafımıza yapmanız gerekmektedir.

Dahil Olanlar

  • Jack the Ripper turu
  • Rehber

Hariç Olanlar

  • Kişisel harcamalar

İptal Koşulları

Hizmetin gerçekleşeceği tarihten 3 gün öncesine kadar yapılan iptallerde 50% kesintili olarak ücret iadesi yapılmaktadır. Hizmetin gerçekleşeceği tarihe 3 gün kala yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmamaktadır.

Buluşma / Kalkış Noktası

362 Tower Hill, London EC3N 4DR, İngiltere

Ek Bilgiler

  • 16 yaşından küçüklere ebeveynleri refakat etmelidir.

  • Rezervasyon onay belgenizi yanınızda bulundurunuz.


0 Değerlendirme Görüşünü Paylaş

Geri dön
Kişi Başı 98,00

Tam olarak nerede?