Check for Trips

Londra Çıkışlı Transfer ve Giriş Dahil Harry Potter ve Warner Bros. Stüdyoları Turu

Yurtdışı Turları, Londra

Detaylar

Tur Süresi:
7 Saat

Rehber:
İngilizce

Kalkış Saati:
07:30 - 21:30

Geçerlilik Günleri:
Her gün

Minimum Kişi:
1


Genel Bakış

Dünyaca meşhur Harry Potter filmlerinin çekildiği Warner Bros Stüdyosu’nda film setlerinin sahne arkasını keşfedin. Kaldırım taşlı Diagon Yolu’nda ve Platformda yürüyün, orijinal sahne dekorlarını ve kostümleri görün. Bu sıradışı turda Harry Potter, Hermine ve Ron’ın büyülü dünyasını keşfedin ve unutulmaz bir gün geçirin...

Sizi Neler Bekliyor?

Ailenizle birlikte benzersiz bir deneyim için hazır olun! Londra merkezinden kalkan klimalı otobüsünüz sizleri Harry Potter Diyarı’na götürüyor. Warner Bros. Stüdyosu’nda dört saat boyunca Harry Potter film setlerini ve sahne arkalarını gezip orijinal dekorasyon, kostümler ve daha bir çok şeyi yakından göreceksiniz.

Kaldırım taşlı Diagon Yolu'nda yürüyün ve Ollivander Asaları, Flourish & Blotts ve Eeylops Bin Bir Çeşit Baykuş Dükkanı'ndan geçin. Büyüleyici Great Hall, Dumbledore'un Ofisi ve Gryffindor Ortak Salonu gibi film setlerini görün. Özel efekt ve animasyonlar hakkında bilgi edinin, Hogwarts'ın sırlarından bazılarını öğrenin ve Butterbeer’in tadına bakın.

Platformsuz olmaz tabiki! Burada tıpkı Harry gibi bavulla poz verip resim çektirebilir, Hogwarts Ekspres’ine binip büyülü Hogwarts seyahatlerine çıkmak üzere trenin nasıl duvarın arkasında koybolduğunu öğrenebilirsiniz.

Süpürgeye de bindikten sonra macera dolu turunuzu hediyelik eşya dükkanında noktalayarak Londra merkezine dönmek üzere otobüsünüze bineceksiniz…

Nasıl Giderim?

Kalkış noktaları:

  • 4 Fountain Square, 121-151 Buckingham Palace Road, London SW1W 9SH

  • Dorset Square, Gloucester Place otobüs durağı S, Baker Street metro istasyonu yakınında, Marylebone Road yanı

Kalkış saatleri hergün saat 07.30, 8.00 ve sonrasında her saat başı. Otobüse en geç biniş hareket saatinden 15 dakika önce.

Geri dönüş saatleri 13.30, 14.30, 15.30 vs. Son kalkış saat 21.30’da. Londra Victoria’ya yolculuk süresi 90 dakika civarındadır.

Ödeme Yöntemi

Rezervasyon sonrası ödeme talimatınızı size yollayacağız. Talimatınız size ulaştıktan sonra 24 saat içinde ödemeyi tarafımıza yapmanız gerekmektedir.

Dahil Olanlar

  • Ulaşım Londra – Stüdyolar – Londra
  • Stüdyolara giriş bileti

Hariç Olanlar

  • Yeme ve içme
  • Otel transferi
  • Dijital rehber (stüdyoda 4,95 £ karşılığı kiralanabilir)

İptal Koşulları

Hizmetin gerçekleşeceği tarihten 3 gün öncesine kadar yapılan iptallerde 50% kesintili olarak ücret iadesi yapılmaktadır. Hizmetin gerçekleşeceği tarihe 3 gün kala yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmamaktadır.

Buluşma / Kalkış Noktası

Fountain Square, 125 Buckingham Palace Rd, London SW1W 9SH, İngiltere

Ek Bilgiler

  • Seçtiğiniz turun başlangıç saati otobüsünüzün Londra’dan kalkış saatidir. Stüdyoya giriş yaklaşık 2 saat sonradır.

  • Butterbeer, fındık ya da alerji tetikleyici diğer malzemeler içerebilir. Tur operatörü yan etkilerden sorumlu değildir.

  • Lütfen rezervasyon onay belgenizi yanınızda bulundurunuz.


0 Değerlendirme Görüşünü Paylaş

Geri dön
Kişi Başı 489,00

Tam olarak nerede?