Check for Trips

Kraliyet Mücevherleri Sergisi Dahil UNESCO Dünya Mirası Londra Kalesi’ne Giriş Bileti

Yurtdışı Turları, Londra

Detaylar

Tur Süresi:
1 Saat

Açılış Saatleri:
09:00 - 17:00

Geçerlilik Günleri:
Her gün

Minimum Kişi:
1


Genel Bakış

Bir UNESCO Dünya Mirası olan Londra Kalesi'ni keşfetmek ve İngiliz Monarşisi'nin Saray Mücevherleri'ne hayran kalmak istiyorsanız mutlaka Londra Kalesi zamanında Kraliyet Sarayı, Hapishane, Darphane, Cephanelik ve idam infaz yeri olarak da kullanılılan bölgeleri ziyaret edin...

Sizi Neler Bekliyor?

11. yüzyıldan bu zamana İngiltere tarihinde önemli bir rol oynayan sembolik Londra Kalesi'ni keşfe çıkmaya hazır mısınız?

UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan yapı, 1086 yılında William the Conqueror tarafından inşa edilmiştir. Kaledeki kuzgunları görebilir ve onlara neden bu kadar iyi bakıldığını burada öğrenebilirsiniz. Henry VIII'in 3 eşi de dahil olmak üzere, onlarca infazın yapıldığı yeri görmek için Tower Green'i gezebilirsiniz. Ayrıca kalenin içini de ziyaret edebileceksiniz.

Daha sonra Birleşik Krallık'ın Saray Mücevherleri'ni keşfedin. İngiliz Monarşisi'nin bu paha biçilemez eserleri, dünyadaki saray mücevherlerinin en büyük çalışma koleksiyonunu oluşturur. Büyüleyici İmparatorluk Tacı da içinde olmak üzere 23.578 değerli taşın gözlerinizi kamaştıracak. Yalnızca İmparatorluk Tacı'nın üzerinde 2868 pırlanta, 273 inci, 17 safir, 11 zümrüt ve 5 yakut bulunmakta...

Nasıl Giderim?

Londra Kalesi'ndeki grup bileti bürosu (group ticket office) :

35 Tower Hill, St Katharine's & Wapping, London EC3N 4DR

Ödeme Yöntemi

Rezervasyon sonrası ödeme talimatınızı size yollayacağız. Talimatınız size ulaştıktan sonra 24 saat içinde ödemeyi tarafımıza yapmanız gerekmektedir.

Dahil Olanlar

  • Londra Kalesi’ne giriş bileti

Hariç Olanlar

  • Ulaşım
  • Yeme ve içme
  • Kişisel harcamalar

İptal Koşulları

Hizmetin gerçekleşeceği tarihten 3 gün öncesine kadar yapılan iptallerde 50% kesintili olarak ücret iadesi yapılmaktadır. Hizmetin gerçekleşeceği tarihe 3 gün kala yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmamaktadır.

Buluşma / Kalkış Noktası

35 Tower Hill, St Katharine's & Wapping, London EC3N 4DR, İngiltere

Ek Bilgiler

  • Yaz aylarında Londra Kulesi girişinde uzun sıralarla karşılaşabileceğinizi lütfen unutmayın. Lütfen gününüzü planlarken bu durumu da dikkate alarak daha sakin olan sabah saatlerini tercih ediniz.

  • Lütfen rezervasyon onay belgenizin çıktısını yanınızda bulundurunuz. Bu belgeyi giriş biletiyle takas ederken bir adet vesikalık foto teslim etmeniz gerekmektedir.

  • Açılış saatleri; 1 Mart - 31 Ekim arası salı - cumartesi 09.00 - 17.00, pazar - pazartesi 10.00-17.00
    1 Kasım - 28 Şubat arası salı - cumartesi 09.00-17.00, pazar - pazartesi 10.00 - 16.30


0 Değerlendirme Görüşünü Paylaş

Geri dön
Kişi Başı 163,00

Tam olarak nerede?