Check for Trips

Kese ve Köpük Masajı Dahil Bodrum Hamam Turu

Yurtiçi Turları, Bodrum

Detaylar

Tur Süresi:
3 Saat

Rehber:
Acenta yetkilimiz bulunmaktadır.

Başlangıç Saati:
09:00 - 24:00

Geçerlilik Günleri:
01.05.2018 - 31.10.2018 Her gün

Minimum Kişi:
2


Genel Bakış

Türk Hamamı, Osmanlı Dönemi'nden bugüne kadar gelmiş ve Türkiye'nin hemen hemen bir çok kesiminde gelenekselleşmiştir. Günümüzde artık parmakla sayılabilecek kadar azalan hamamlar hala bir çoğumuz için önem taşır. Türk Hamamı'na gitmek için planlar yapar geziler bile düzenleriz. Hatta Türk Hamamı'nda geleneksel 'Gelin Hamamı' bile yaparız.

Sizi Neler Bekliyor?

Türk Hamamı'nın rahatlatıcı ve ruhumuzu dinlendirici etkisi sayesinde hepimiz günün veya haftanın yorgunluğunu atmak ve kendimizi biraz olsun şımartmak için hamamlara gideriz.

Hamam turumuzda öncelikle girişte verilen bilgilerin ardından, ahşaptan yapılmış sıcak hava banyosu yapabileceğiniz saunada bir süre vakit geçirebilir, sonrasında mermerden yapılmış göbek taşında kese ve köpük masajıyla kendinizi kaybedebilirsiniz. Dilerseniz extra olarak alabileceğiniz aroma terapi veya yağ masajı ile gününüzü sonlandırabilirsiniz.

Türk kültürünün bir yansıması olan hamam, yerli ve yabancı turistlerin de merak ettiği ve tercih ettiği bir aktivitedir. Siz hamamseverler için hazırladığımız bu fırsat sayesinde hem yenilenecek hem de bir süreliğine her şeyden uzaklaşacaksınız.

Nasıl Giderim?

Konaklama yaptığınız otelden transferiniz gerçekleştirilecektir.

Otel bilgileriniz ve buluşma saatini belirlemek için rezervasyon sonrası acenta yetkilimiz sizinle iletişime geçecektir.

Ödeme Yöntemi

Ödemenizi varışta hizmet sağlayıcıya yapabilirsiniz. Hizmet sağlayıcının ön ödeme talep etmesini gerektiren durumlarda hizmet sağlayıcı rezervasyon sonrası sizinle iletişime geçecektir.

Dahil Olanlar

  • Ulaşım
  • Rashid's VIP Hamam
  • Kese
  • Köpük Masajı

Hariç Olanlar

  • Aroma terapi masajları
  • İçecekler

İptal Koşulları

Rezervasyonunuzu 24 saat öncesine kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz. İptal talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Farklı bir iptal koşulu söz konusu ise hizmet sağlayıcı sizinle iletişime geçecektir.

Buluşma / Kalkış Noktası

Yakaköy Mahallesi, Çilek Cd., 48400 Bodrum/Muğla, Türkiye

Ek Bilgiler

  • İstenildiği takdirde extra ücret karşılığında yiyecek siparişi verilebilmektedir.

  • Lütfen rezervasyon onay belgenizin çıktısını yanınızda bulundurunuz. 

  • Yüksek tansiyon hastaları, bebek ve doğuma 2 aydan daha az süre kalmış olan hamileler için uygun bir aktivite değildir.


0 Değerlendirme Görüşünü Paylaş

Geri dön
Kişi Başı 136,00

Tam olarak nerede?