Check for Trips

İzmir'den Ulaşım ve Rehber Dahil Günübirlik Pamukkale Turu

Yurtiçi Turları, İzmir

Detaylar

Tur Süresi:
13 saat

Rehber:
Türkçe

Başlangıç Saati
07:00

Geçerlilik Günleri:
Cumartesi, Pazar

Minimum Kişi:
1


Genel Bakış

Termal sular ve içinde bulunan minerallerin beyaz görüntüsünü verdiği Pamukkale Travertenleri, bu görüntüsüyle hem yurt içi hem de yurtdışından bir çok turistin ilgisini çekmekte ve her geçen gün ziyaretçi sayısında artış olmaktadır.

Dilerseniz yüzebildiğiniz bu pamuk görünümlü Pamukkale Travertenleri ve hemen yanında Hierapolis Antik Kenti, gezmeye doyamayacağınız bir gün için sizleri bekliyor.

Sizi Neler Bekliyor?

Pamukkale turumuza, sabah İzmir'den Denizli'ye hareketimiz ile başlıyoruz. Denizli'ye varışımızın ardından ilk olarak Denizli'nin bir ilçesi olan Pamukkale'de, içerisinde Nekropol, Domitian Kapısı, Sütunlu Cadde, Karbondioksit Havuzu, Cin Deliği, Tiyatro bulunan, geç Helenistik ve erken Hıristiyanlık dönemlerinden kalıntıları olan ve M.Ö. II. yüzyılda Bergama krallarından II. Eumenes tarafından kurulup ismini Bergama’nın kurucusu Telephos’un eşi Heira'dan aldığı düşünülen Hierapolis Antik Kenti'ni geziyoruz.

Antik kentin geçmişten gelen izlerini gördüğümüz gezimize, Pamukkale Travertenleri'ni gezerek devam ediyoruz. Pamuk görüntülü travertenleri gezdikten sonra rotamızı kaplıcaları ve su kaynakları ile ünlü olmuş Karahayıt Köyü, Kızılsu'ya çeviriyoruz ve burdan Pamukkale Köyü'nü geçerek gezimize devam ediyoruz.

Son olarak, ününü dünyaya salmış Denizli tekstil atölyeleri ve deri mağazaları gezimizi tamamlayıp akşam saatlerinde İzmir'e dönmek üzere günümüzü sonlandırıyoruz.

Nasıl Giderim?

Hareket Noktaları;

07.00 Karşıyaka Anıt

07.20 Bornova Metro

07.40 Hatay Üçyol

Ödeme Yöntemi

Ödemenizi varışta hizmet sağlayıcıya yapabilirsiniz. Hizmet sağlayıcının ön ödeme talep etmesini gerektiren durumlarda hizmet sağlayıcı rezervasyon sonrası sizinle iletişime geçecektir.

Dahil Olanlar

 • Ulaşım
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Gezi Sigortası
 • Acenta Refakati

Hariç Olanlar

 • Kişisel harcamalar
 • Öğle yemeği
 • Müze ve Örenyeri giriş ücretleri

İptal Koşulları

Rezervasyonunuzu 24 saat öncesine kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz. İptal talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Farklı bir iptal koşulu söz konusu ise hizmet sağlayıcı sizinle iletişime geçecektir.

Buluşma / Kalkış Noktası

Ek Bilgiler

 • Lütfen rezervasyon onay belgenizin çıktısını yanınızda bulundurunuz. 

 • Transfer yapılacak otobüste koltuk istenmemesi durumunda 0-6 yaş çocuk ücretsizdir.

 • Fotoğraf makinası, şapka, güneş gözlüğü ve güneş kreminizi yanınıza almayı unutmayınız.

 • Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz.

 • Hava koşullarına ve yürüyüşe uygun giysi, ayakkabı, varsa indirim kartlarınız ve müze kartınızı yanınıza almayı unutmayınız.


1 Değerlendirme Görüşünü Paylaş

"" - 31 Ocak, Çarşamba 2018
Memnuniyet
Değerlendirme Oyu
Fiyat Değerlendirmesi
Puan Yok
Değerlendirme Yorumu

Geri dön
Kişi Başı 80,00