Check for Trips

Hamburg'u Karadan ve Sudan Keşfet: Tekneyle Liman Turu ve Serbest İndi-Bindi Çift Katlı Otobüs ile Şehir Turu

Yurtdışı Turları, Hamburg

Detaylar

Tur Süresi:
2 Saat Tekne Turu , 105 Dakika Otobüs Turu

Rehber:
Almanca

Kalkış Saati:
Ek bilgileri inceleyiniz.

Geçerlilik Günleri:
Her gün

Minimum Kişi:
1


Genel Bakış

Bir tekne turuna katılarak ve otobüs ile şehir gezisi yaparak Hamburg'u hem karadan hem de sudan keşfetmenin ayrıcalığını yaşayın...

Sizi Neler Bekliyor?

Çift katlı otobüsle Hamburg'u karış karış gezin ve kentin görülmeye değer yerlerini keşfedin! 15 duraklı rotada istediğiniz durakta inip, istediğiniz durak da tekrar binebilirsiniz. Dilerseniz 100 dakikalık komple tur için otobüste kalın ve rehberinizin Hamburg tarihi ve gündemi hakkında anlattıklarını dinleyerek önemli bilgiler edinin.

Turun devamında Almanya'nın en büyük limanını gezmek üzere bir tekne turuna çıkın. Keşif turunuzda dilerseniz büyük vapurla, dilerseniz de küçük kotra ile çıkabilirsiniz. UNESCO Dünya Mirası Listesi'ndeki Ambarlar Semtini (Speicherstadt), Ellerhos Savağını, Konteyner Limanı'nı ve Blohm & Voss Tersanelerini görün. Vapurlar ve tekneler kış aylarında kapalı ve ısıtmalıdır..

Nasıl Giderim?

Otobüs turu için buluşma noktası:

Turunuza istediğiniz durakta başlayabilirsiniz. İlk tur saat 09.25'te İskeleler (Landungsbrücken) durağından kalkmaktadır.

Tekne turu için buluşma noktası:

St. Pauli İskeleleri (Landungsbrücken) 1, 2, 3 veya 4 nolu İskele

Buluşma noktasına ulaşım:

Landungsbrücken (İskeleler) metro (U-Bahn) istasyonu > U3 nolu metro

Landungsbrücken (İskeleler) tren (S-Bahn) istasyonu > S1 ve S3 nolu trenler

Landungsbrücken (İskeleler) otobüs durağı > 112 nolu otobüs

Ödeme Yöntemi

Rezervasyon sonrası ödeme talimatınızı size yollayacağız. Talimatınız size ulaştıktan sonra 24 saat içinde ödemeyi tarafımıza yapmanız gerekmektedir.

Dahil Olanlar

  • Tekneyle liman turu
  • Çift katlı otobüsle şehir turu

Hariç Olanlar

  • Buluşma noktasına ulaşım
  • Yeme ve içme
  • Şahsi harcamalar

İptal Koşulları

Hizmetin gerçekleşeceği tarihten 3 gün öncesine kadar yapılan iptallerde 50% kesintili olarak ücret iadesi yapılmaktadır. Hizmetin gerçekleşeceği tarihe 3 gün kala yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmamaktadır.

Buluşma / Kalkış Noktası

Bei den St. Pauli-Landungsbrücken 3, 20359 Hamburg, Almanya

Ek Bilgiler

  • Gününüze otobüs turuyla başlayabilirsiniz.

  • Otobüs şoförünüz, kendisine rezervasyon onay belgenizin çıktısını gösterdiğinizde tekne turu biletinizi size teslim edecektir.

  • 2 saatlik özel tekne turu Nisan - Ekim arası her gün saat 11: 30'da ve St.Pauli Landungsbrücken'den (Pier 1) saat 13: 30'da, Kasım - Mart arası cuma, cumartesi, pazar ve tatil günlerinde 11.30'da St.Pauli Landungsbrücken'den (Pier 1) kalkmaktadır.

  • Günlük Hop on - Hop off Otobüs turu, Merkez İstasyonu'ndan ilk kalkış 09.45, Landungsbrücken'den ilk kalkış 09.25'tedir. Merkez İstasyonu son kalkıs 16.45, Landungsbrücken'den son kalkış 16.25'tir. Her gün 30 dakikada bir kalkış yapmaktadır.

  • Lütfen rezervasyon onay belgenizin çıktısını yanınızda bulundurunuz.


0 Değerlendirme Görüşünü Paylaş

Geri dön
Kişi Başı 250,00

Tam olarak nerede?