Check for Trips

Foça Özel Tekne Kiralama ve Akşam Yemeği Dahil 4 saatlik Mehtap Turu

Yurtiçi Turları, Foça

Detaylar

Tur Süresi:
4 Saat

Rehber:
Kaptan ve Görevli personel bulunmaktadır.

Başlangıç Saati
19:00

Geçerlilik Günleri:
1 Haziran - 30 Eylül 2018 Her gün

Minimum Kişi:
10


Genel Bakış

Özel kiraladığınız tekne ile 4 saat boyunca Foça'nın en ünlü adalarını ziyaret edecek, teknede alacağınız akşam yemeği ile Mehtabın keyfine varacaksınız.

Toprağına ayak bastığınız, havasını soluduğunuz anda bir daha asla vazgeçemeyeceğiniz büyülü bir ege sahil kasabasıdır Foça... Her sokağında başka bir hikayeye şahitlik edersiniz, keşfetmenin sınırı olmadığını anlarsınız bir kere Foça'ya ayak basınca. Sadece gözünüzün gördüğü güzelliklerden ibaret değildir Foça. Huzuru hissettiğiniz deniz havasını ciğerlerinize çektiğiniz ilk andan itibaren başlar Foça sevdanız...

Koylarındaki yeşil ve mavinin ahenkli uyumu karşısında büyüleneceğiniz, kendinizi yenilemek için kaçırılmayacak bir fırsattır tekne ile Foça koyları ve adalarını ziyaret etmek...

Sizi Neler Bekliyor?

Bu turda, Orak Adası, İncir Adası, Kartdere Adası, Fener Adası, Hayırsız Ada ziyaret edilecek en ünlü Foça adalarıdır. 

Orak Adası Adaların en büyüğü olmakla birlikte tekne turunuz esnasında fok balıklarına da rastlamanız mümkün. Bölge Halkı ve turistlerin uğrak noktası olan İncir Adası piknik alanı ve plaj olarak da dikkat çekmekte. Doğal güzellikleri keşfedip denizin keyfini çıkarabileceğiniz ada görülmeye değer adalardandır. Foça adaları Türkiye'deki son Akdeniz foku kolonilerini bulundurma özelliği taşıyor.

İzmir Foça’da görülmesi gereken doğal güzelliklerin başında gelen koy ise Siren Kayalıkları... Homeros destanında da yer alan Siren Kayalıkları, fok balıklarının yaşadığı yer olarak biliniyor. Bir rivayete göre; kuş vücutlu güzel kadınlar etkileyici sesleri ile gemicileri mest edip denizcileri karaya çeker ve onları yollarından çevirirmiş. Doğal yaşama zarar vermemek için burada denize girilmiyor. Tüm bu güzellikleri Foça'nın eşsiz günbatımı mehtap turunda deneyimlemeye ne dersiniz?

Akşam Yemeği Menüsü

  • Levrek

  • Makarna

  • Salata

  • 1 adet meşrubat

Foça'nın güzelliklerini gündüz keşfetmek isterseniz "Foça Günübirlik Özel Tekne Kiralama ve 8 saatlik Özel Tekne Turu" paketimizi inceleyebilirsiniz.

Nasıl Giderim?

Büyük Deniz Sahil Caddesi Carpe Diem Gemisi

Ödeme Yöntemi

Ödemenizi varışta hizmet sağlayıcıya yapabilirsiniz. Hizmet sağlayıcının ön ödeme talep etmesini gerektiren durumlarda hizmet sağlayıcı rezervasyon sonrası sizinle iletişime geçecektir. Aktivite tarihinden 7 gün öncesine kadar yapılan iptallerde cezasız ön ödeme iadesi yapılır. Aktivite tarihine 7 günden daha az süre kala yapılan iptallerde ön ödeme iadesi yapılmaz.

Dahil Olanlar

  • 4 saatlik Mehtap Turu
  • Akşam yemeği
  • Zodyak bot
  • Tekne ve yolcu sigortası

Hariç Olanlar

  • Menü dışında kalan tüm içecekler

İptal Koşulları

Rezervasyonunuzu 24 saat öncesine kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz. İptal talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Farklı bir iptal koşulu söz konusu ise hizmet sağlayıcı sizinle iletişime geçecektir.

Buluşma / Kalkış Noktası

Atatürk Mahallesi, Büyük Deniz Sahil Cd. No:17, 35680 Foça/İzmir, Türkei

Ek Bilgiler

  • Lütfen rezervasyon onay belgenizin çıktısını yanınızda bulundurunuz.


0 Değerlendirme Görüşünü Paylaş

Geri dön
Kişi Başı 220,00

Tam olarak nerede?