Check for Trips

Foça Koyları Konaklamalı Özel Tekne Turu

Yurtiçi Turları, Foça

Detaylar

Tur Süresi:
24 Saat

Rehber:
Kaptan ve görevli personel bulunmaktadır.

Başlangıç Saati
11:00

Geçerlilik Günleri:
1 Haziran - 30 Eylül 2018 Her gün

Minimum Kişi:
6


Genel Bakış

3 Kamaralı, 6 kişinin konaklayabileceği, aşçılı özel teknede Foça koylarının keyfini çıkartacaksınız.

Toprağına ayak bastığınız, havasını soluduğunuz anda bir daha asla vazgeçemeyeceğiniz büyülü bir ege sahil kasabasıdır Foça... Her sokağında başka bir hikayeye şahitlik edersiniz, keşfetmenin sınırı olmadığını anlarsınız bir kere Foça'ya ayak basınca. Sadece gözünüzün gördüğü güzelliklerden başka yaşanmaya değer diğer bir yanı da huzuru hissettiğiniz deniz havasını ciğerlerinize çektiğiniz ilk andan itibaren başlar Foça sevdanız...

Keşfedilmeyi bekleyen çok özel koylar ve adaların güzelliği adeta sizleri büyüler ve doğanın sanat aşkı ile tanıştırır. Koylarındaki yeşil ve mavinin ahenkli uyumu karşısında büyüleneceğiniz, kendinizi yenilemek için kaçırılmıyacak bir fırsattır tekne ile Foça koyları ve adalarını ziyaret etmek...

Sizi Neler Bekliyor?

Orak Adası, İncir Adası, Kartdere Adası, Fener Adası, Hayırsız Ada ziyaret edilecek en ünlü Foça adaları arasındadır. 

Orak Adası Adaların en büyüğü olmakla birlikte tekne turunuz esnasında fok balıklarına da rastlamanız mümkün. 
Bölge Halkı ve turistlerin uğrak noktası olan İncir Adası, piknik alanı ve plaj olarak da dikkat çekmekte. Doğal güzellikleri keşfedip denizin keyfini çıkarabileceğiniz ada görülmeye değer adalardandır. Foça adaları Türkiye'deki son Akdeniz foku kolonilerini bulundurma özelliği taşıyor.

İzmir Foça’da görülmesi gereken doğal güzelliklerin başında gelen koy ise Siren Kayalıkları... Homeros destanında da yer alan Siren Kayalıkları, fok balıklarının yaşadığı yer olarak biliniyor. Bir rivayete göre; kuş vücutlu güzel kadınlar etkileyici sesleri ile gemicileri mest edip denizcileri karaya çeker ve onları yollarından çevirirmiş. Doğal yaşama zarar vermemek için burada denize girilmiyor. Ancak bu güzelliği uzaktan bile görmek keyifli.

1 gece geçireceğiniz özel teknemizde 3 kamara bulunmaktadır. 6 kişilik grubunuz ile unutamayacağınız 1 gün ve 1 gece geçireceksiniz.

Nasıl Giderim?

Büyük deniz sahil caddesi, Belediye karşısı Marina, Nostalji Eagean Voyager teknesi

Ödeme Yöntemi

Rezervasyon sonrası ödeme talimatınızı size yollayacağız. Talimatınız size ulaştıktan sonra 24 saat içinde ödemeyi tarafımıza yapmanız gerekmektedir. Aktivite tarihinden 7 gün öncesine kadar yapılan iptallerde cezasız ön ödeme iadesi yapılır. Aktivite tarihine 7 günden daha az süre kala yapılan iptallerde ön ödeme iadesi yapılmaz.

Dahil Olanlar

  • 24 Saatlik Tekne Gezisi
  • Kamarada konaklama
  • Aşçı
  • Rehber kaptan

Hariç Olanlar

  • Yiyecek ve içecekler
  • Tekneye Ulaşım

İptal Koşulları

Hizmetin gerçekleşeceği tarihten 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde 50% kesintili olarak ücret iadesi yapılmaktadır. Hizmetin gerçekleşeceği tarihe 15 gün kala yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmamaktadır.

Buluşma / Kalkış Noktası

Atatürk Mahallesi, Büyük Deniz Sahil Cd. 27-29, 35680 Foça/İzmir, Türkiye

Ek Bilgiler

  • Teknede 3 kamara bulunmaktadır. 6 kişilik konaklama için uygundur.

  • Dilediğiniz yiyecek malzemelerinizi ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Izgara pişirimleriniz için teknede aşçı hazır bulunmaktadır.

  • Lütfen rezervasyon onay belgenizin çıktısını yanınızda bulundurunuz.

  • Fotoğraf makinası, şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi ve mayonuzu yanınıza almayı unutmayınız.


0 Değerlendirme Görüşünü Paylaş

Geri dön
Kişi Başı 540,00

Tam olarak nerede?