Check for Trips

Bodrum'dan Ulaşım Tekne Turu ve Öğle Yemeği Dahil Günübirlik Dalyan Turu

Yurtiçi Turları, Bodrum

Detaylar

Tur Süresi:
12 saat

Rehber:
Türkçe, İngilizce, Almanca, Flemenkçe

Kalkış Saati:
06:00

Geçerlilik Günleri:
01.05.2018 - 31.10.2018 Perşembe, Pazar

Minimum Kişi:
1


Genel Bakış

Dünya'da eşi ve benzerine az rastlanan 7 kollu gölün deniz ile buluşmasına ev sahipliği yapan Dalyan; İztuzu denizi ile buluşuyor.

Bu buluşmayı ise türü tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan Caretta Caretta'lar hayatlarını güvende sürmeleri ile taçlandırıyor. Caretta Caretta'ların tekne turunuz esnasında sizleri nasıl karşıladığına şahitlik edeceksiniz...

Sizi Neler Bekliyor?

Sabah saat 06.00 civarı sizi kaldığınız otelden karşılıyor ve Bodrum'dan Dalyan'a doğru yola çıkıyoruz. Yolda uygun bir tesiste kahvaltı molamızı veriyor ve gün boyunca ihtiyacımız olacak olan bütün enerjimizi depoluyoruz...

Dalyan'a varışımız ile bizleri bekleyen teknemizde yerimizi alıyoruz.Tekneyle önce İztuzu plajına gidiyor ve yaklaşık 1 saat yüzme molası veriyoruz. Yüzme molası sonrasında 45 dakikalık Dalyan gölü üzerinde yapılacak gezinin ardından öğle yemeği için Göl kenarında iyi bir restorantta lezzetli bir öğle yemeği molası verilecektir.

Yaklaşık bir saat süren mola sonrasında tekne ile Kaya mezarlarını görecek ve fotograflarını çekebileceksiniz ardından 15 dakikalık mesafe sonrasında çamur banyosu ve spa' ları ziyaret ve saat 17.30 civarında Dalyan'dan Bodrum'a dönüş için hareket ediyor ve 3 saatlik yolculuktan sonra Tur dönüşünde sizi kaldığınız yere bırakıyoruz.

Nasıl Giderim?

Konaklama yaptığınız otelden transferiniz gerçekleştirilecektir.

Otel bilgileriniz ve buluşma saatini belirlemek için rezervasyon sonrası acenta yetkilimiz sizinle iletişime geçecektir.

Ödeme Yöntemi

Ödemenizi varışta hizmet sağlayıcıya yapabilirsiniz. Hizmet sağlayıcının ön ödeme talep etmesini gerektiren durumlarda hizmet sağlayıcı rezervasyon sonrası sizinle iletişime geçecektir.

Dahil Olanlar

 • Ulaşım
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Çamur Banyosu
 • Öğle Yemeği
 • Tekne Turu

Hariç Olanlar

 • Kahvaltı
 • Tüm içecekler
 • Kişisel harcamalar

İptal Koşulları

Rezervasyonunuzu 24 saat öncesine kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz. İptal talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Farklı bir iptal koşulu söz konusu ise hizmet sağlayıcı sizinle iletişime geçecektir.

Buluşma / Kalkış Noktası

Dalyan Mahallesi, Gülpınar Cd., 48600 Ortaca/Muğla, Türkiye

Ek Bilgiler

 • Lütfen rezervasyon onay belgenizin çıktısını yanınızda bulundurunuz. 

 • Fotoğraf makinası, şapka, güneş gözlüğü, mayo ve güneş kreminizi yanınıza almayı unutmayınız.

 • Hava Koşullarına ve yürüyüşe uygun giysi ve ayakkabılarınızı yanınıza almayı unutmayınız.


0 Değerlendirme Görüşünü Paylaş

Geri dön
Kişi Başı 190,00

Tam olarak nerede?