Check for Trips

Bodrum'dan Ulaşım, Rehber ve Öğle Yemeği Dahil Pamukkale Turu

Yurtiçi Turları, Bodrum

Detaylar

Tur Süresi:
14 Saat

Rehber:
Türkçe, İngilizce, Almanca, Flemenkçe

Başlangıç Saati:
06:00

Geçerlilik Günleri:
01.05.2018 - 31.10.2018 Pazartesi, Cuma

Minimum Kişi:
1


Genel Bakış

Denizli'nin sembollerinden olan Pamukkale, coğrafi ve görsel açıdan bizleri büyüleyen, beyaz görüntüsüyle içimizi aydınlatan, sadece bizlerin değil yurt dışından gelen turistlerin ilgilendiği ve Dünya Mirası olarak kabul edilmiş doğal güzelliklerimizdendir.

Bu doğal güzellikleri sizin de görmek isteyeceğinizi ve gezide gördüğünüz eşsiz manzaraları ve anılarınızı sevdiklerinizle paylaşacağınızı düşündük ve sizler için dolu dolu bir gezi hazırladık.

Sizi Neler Bekliyor?

Pamuk görünümlü travertenleriyle ünlü Pamukkale turumuz, Bodrum'daki otellerinizden alınıp buluşma noktasına getirilmeniz ve 06.00'da otobüsümüzün hareket etmesi ile başlayacaktır. Yaklaşık 4.5 saat sürecek olan yolculuğumuz boyunca bir çok köyden geçecek, ormanlık alanlardaki mis gibi çam kokularıyla ciğerlerimizi dolduracak, yolculuğumuzun başlangıcından 2 saat sonra vereceğimiz kahvaltı molası ile kendimize geleceğiz. Kahvaltı molamızın akabinde Denizli'yi geçip saat 10.00 gibi Denizli'nin tarihi açısından önem taşıyan Pamukkale Traverterleri'nin bitişiğindeki Hierapolis Antik Kenti'ni gezmeye başlıyoruz.

Bu antik kentte bir çok tapınak ve dinsel yapılar bulunduğu için Kutsal Kent olarak da adlandırılan Hierapolis, Bergama Krallarından II. Eumenes tarafından kurulmuş ve yine Bergama'nın kurucusu Telephosun karısı Hiera'dan Hierapolis adını almıştır. Antik dönem kalıntılarının yer aldığı Hierapolis'i rehberimiz ile gezdikten sonra dilerseniz şifalı olduğu düşünülen doğal kaynak havuzunda yüzebilir veya travertenleri gezebilirsiniz. Saat 13.00'te Pamukkale bölgesinin en çok tercih edilen restaurantlarından birinde yiyeceğimiz öğle yemeğimizin bitiminde 15.00'te Bodrum'a dönüş için bir araya geleceğiz. Dönüş yolculuğumuzda dilerseniz alışveriş için durabiliriz. Keyif dolu bu güzel günümüzü 4.5 saat sonra Bodrum'a varışımızla sonlandıracak, otellerinize transferleriniz ile tamamlayacağız.

Öğle Yemeği Menüsü

 • Tavuk, makarna, salata veya

 • Köfte, pilav, yoğurt 

Nasıl Giderim?

Konaklama yaptığınız otelden transferiniz gerçekleştirilecektir.

Otel bilgileriniz ve buluşma saatini belirlemek için rezervasyon sonrası acenta yetkilimiz sizinle iletişime geçecektir.

Ödeme Yöntemi

Ödemenizi varışta hizmet sağlayıcıya yapabilirsiniz. Hizmet sağlayıcının ön ödeme talep etmesini gerektiren durumlarda hizmet sağlayıcı rezervasyon sonrası sizinle iletişime geçecektir.

Dahil Olanlar

 • Ulaşım
 • Öğle yemeği
 • Rehberlik
 • Müze ve örenyeri giriş ücreti

Hariç Olanlar

 • Kahvaltı
 • Kişisel Harcamalar

İptal Koşulları

Rezervasyonunuzu 24 saat öncesine kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz. İptal talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Farklı bir iptal koşulu söz konusu ise hizmet sağlayıcı sizinle iletişime geçecektir.

Buluşma / Kalkış Noktası

Unnamed Road, 20190 Pamukkale/Denizli, Türkiye

Ek Bilgiler

 • Lütfen rezervasyon onay belgenizin çıktısını yanınızda bulundurunuz. 

 • Fotoğraf makinası, şapka, güneş gözlüğü ve güneş kreminizi yanınıza almayı unutmayınız.

 • Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz.

 • Hava koşullarına ve yürüyüşe uygun giysi, ayakkabı, varsa indirim kartlarınız ve müze kartınızı yanınıza almayı unutmayınız.


0 Değerlendirme Görüşünü Paylaş

Geri dön
Kişi Başı 190,00

Tam olarak nerede?