Check for Trips

Bodrum'da Ulaşım, Yemek ve Rehber Dahil Jeep Safari Turu

Yurtiçi Turları, Bodrum

Detaylar

Tur Süresi:
7 saat

Rehber:
Türkçe, İngilizce, Almanca, Flemenkçe

Başlangıç Saati:
09:00

Geçerlilik Günleri:
01.05.2018 - 31.10.2018 Her gün

Minimum Kişi:
1


Genel Bakış

Sınırsız eğlence için ormanlık arazide, çamurlu yollarda, dağlık köy yollarında, çam kokularını içinize çekerek safari yapmadıysanız ve yapmak için can atıyorsanız, eğlenceyi ayağınıza getirdik !

Doğayla iç içe olup şehir trafiğinden uzakta ormanlık arazide gezerek eğlenceyi ikiye katlamak, adrenalin tutkunuza yeni bir şeyler eklemek ve dahası..

Sizi Neler Bekliyor?

Jeep Safari, sizi düşüncelerinizden uzaklaştıracak, yorgunluğunuzu atmanızı sağlayacak, sınırsız heyecan ve macerayı bir araya getirerek sizlere yeni imkanların kapılarını aralayacak aktivitelerden yalnızca bir tanesi.

İlk olarak sabah 09.00'da otellerinizden alınacak, Torba Kavşağı'na getirileceksiniz. Buradan hareketimiz ile başlayan safari turumuzda dağlık bölge ve ormanlık arazinin yoğun olduğu Yalıçiftlik ve taş ve kayalardan dolayı bozulmuş yollarıyla Kargıcak Koyu'nu gezeceğiz. Bu koyda yüzmeniz ve anılarınızı ölümsüzleştirebilmek adına bol bol fotoğraf çekebilmeniz için molamızı verecek ardından Çamlık'ta öğle yemeği için ayrıca duraklayacağız.

Elbette her güzel şeyin bir sonu var. Jeep Safari gezimiz de 16.30 civarında Bodrum'a hareketimiz ile sonlanırken biriktirmiş olduğunuz anılarınız ise size kalacak.

Nasıl Giderim?

Konaklama yaptığınız otelden transferiniz gerçekleştirilecektir.

Otel bilgileriniz ve buluşma saatini belirlemek için rezervasyon sonrası acenta yetkilimiz sizinle iletişime geçecektir.

Ödeme Yöntemi

Ödemenizi varışta hizmet sağlayıcıya yapabilirsiniz. Hizmet sağlayıcının ön ödeme talep etmesini gerektiren durumlarda hizmet sağlayıcı rezervasyon sonrası sizinle iletişime geçecektir.

Dahil Olanlar

  • Transfer
  • Rehber
  • Öğle yemeği

Hariç Olanlar

  • İçecekler
  • Kişisel harcamalar

İptal Koşulları

Rezervasyonunuzu 24 saat öncesine kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz. İptal talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Farklı bir iptal koşulu söz konusu ise hizmet sağlayıcı sizinle iletişime geçecektir.

Buluşma / Kalkış Noktası

Torba Mahallesi, Rıza Anter Cd. No:98, 48400 Bodrum/Muğla, Türkiye

Ek Bilgiler

  • Lütfen rezervasyon onay belgenizin çıktısını yanınızda bulundurunuz. 

  • Fotoğraf makinası, şapka, güneş gözlüğü, mayo ve güneş kreminizi yanınıza almayı unutmayınız.

  • 12 yaşından küçük çocukların katılımı uygun değildir.


0 Değerlendirme Görüşünü Paylaş

Geri dön
Kişi Başı 163,00

Tam olarak nerede?