Check for Trips

Bodrum Ulaşım Yemek ve Rehber Dahil Köy Turu

Yurtiçi Turları, Bodrum

Detaylar

Tur Süresi:
5 Saat

Rehber:
Türkçe, İngilizce, Almanca, Flemenkçe

Başlangıç Saati:
11:00

Geçerlilik Günleri:
01.05.2018 - 31.10.2018 Salı, Cuma

Minimum Kişi:
1


Genel Bakış

Hemen hemen hepimizin yaşladığında bir köy evinde oturma, tarla bahçe işleriyle uğraşma, tazecik yiyecekleri tüketme ve günlük yumurta yiyebilme gibi hayalleri vardır. Bu yüzden günlük hayatın gerektirdiği koşturmalardan, stresten uzakta yaşama isteği günden güne artar.

Bu sebeple zaman zaman köy gezilerine gider, kendimize köy ekmeği, köy yumurtası alırız veya yalnızca köy yemekleri yiyebilmek köy havasını soluyabilmek adına bir günlüğüne akrabalarımızın, dostlarımızın yaşadığı köylere kaçarız.

Koşturmalardan kendinizi unuttuysanız ve harika bir köy havası almayalı uzun zaman olduysa gelin, sizler de bu güzel günden mahrum kalmayın.

Sizi Neler Bekliyor?

Sizler için özenerek hazırladığımız köy turumuza başlamadan önce, 11.00'de bulunduğunuz otellerinizden alınıp buluşma noktasına gelişinizi gerçekleştiriyoruz. Bodrum'a 15 km. uzaklıkta olan köyümüzün el değmemiş yeşilliklerini, doğal güzelliklerini, köy evlerini ve bahçelerindeki tazecik sebze meyvelerini gördükçe içiniz ısınacak, kendinizi o köyde yaşayan biriymiş gibi hissedeceksiniz.

Yaklaşık olarak yarım saat süren yolculuğumuzun sonunda, Çamlık Köyü'nün kahvesinde bir çay keyfi yaparak yorgunluğumuzu atacağız. Gezimize ilk olarak köy camisini gezerek başlayıp devamında köyde halı ve kilim dokumacılığı yapan evleri ziyaret ederek arzu edenlerin deneyebileceği halı ve kilim dokuma işini izleyeceğiz. Akabinde kilim ve halıların sergilenip satışlarının gerçekleştirildiği yeri de ziyaret edeceğiz.

Köy turumuzu, eşsiz köy lezzetlerinin bir arada buluştuğu köy yemeği yemeden bitirmek olmaz. Tazecik biberlerin, salatalıkların, domateslerin, köy ekmeğinin ve tadı damakta kalan bir çok köy lezzetlerinin tadına bakmanız için hazırlanan köy yemeğimizin bitmesini istemesek de 16.00'da Bodrum'a hareket etmek üzere toplanacak ve Bodrum'a dönüşümüzde otellerinize transferlerinizi gerçekleştireceğiz.

Nasıl Giderim?

Konaklama yaptığınız otelden transferiniz gerçekleştirilecektir.

Otel bilgileriniz ve buluşma saatini belirlemek için rezervasyon sonrası acenta yetkilimiz sizinle iletişime geçecektir.

Ödeme Yöntemi

Ödemenizi varışta hizmet sağlayıcıya yapabilirsiniz. Hizmet sağlayıcının ön ödeme talep etmesini gerektiren durumlarda hizmet sağlayıcı rezervasyon sonrası sizinle iletişime geçecektir.

Dahil Olanlar

  • Transfer
  • Köy halkının hazırlamış olduğu yöresel yemekler
  • Rehber

Hariç Olanlar

  • İçecek
  • Kişisel harcamalar

İptal Koşulları

Rezervasyonunuzu 24 saat öncesine kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz. İptal talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Farklı bir iptal koşulu söz konusu ise hizmet sağlayıcı sizinle iletişime geçecektir.

Buluşma / Kalkış Noktası

Ek Bilgiler

  • Lütfen rezervasyon onay belgenizin çıktısını yanınızda bulundurunuz. 

  • Köy yemeği; köy turumuz esnasında köy halkının hazırlamış olduğu yöresel yemeklerden oluşmaktadır.


0 Değerlendirme Görüşünü Paylaş

Geri dön
Kişi Başı 120,00