Check for Trips

Antalya Çıkışlı Otel Transferi, Rehber ve Teleferik Dahil Olympos Dağları Tahtalı Zirvesi Turu

Yurtiçi Turları, Antalya

Detaylar

Tur Süresi:
5,5 saat

Rehber:
Türkçe, İngilizce

Başlangıç Saati:
09:30

Geçerlilik Günleri:
Çarşamba, Cumartesi

Minimum Kişi:
1


Genel Bakış

Olympos Dağları'nın 2365 metrelik Tahtalı Zirvesi'ne teleferik ile çıkarak Akdeniz'in muhteşem ve eşsiz manzarasını doya doya seyredin...

Sizi Neler Bekliyor?

Turumuz otelinizden transferiniz ile başlayacak ve ardından iki farklı tatil şekli olan dağ ve denizin birleştiği yarım günlük programımıza doğru yola çıkacagız. Turkuaz renginde pırıl pırıl denizi, el değmemiş, büyüleyici doğası karşısında etkilenmemeniz imkansız. Tüm dünyadan gelen misafirler için cezbedici noktası ise yılda 300'den fazla güneşli günü olan bu bölgenin sevilen bir tatil noktası olması.

Olympos’ta güneş, deniz ve karın birleşimine tanık olacak, Olympos Teleferik ile zirveye doğru hafif rüzgarlı yükseklikteki serüven ile 'Denizden gökyüzüne’’ sloganını hak ederek en güzel tatil rüyalarını gerçekleştirmiş olacaksınız.

Nefes kesici bir panorama, doğanın sessizliği ve güzelliği unutulmazlarınızın arasında yerini almaya hazır sizleri bekliyor. El değmemiş doğası içinde keskin dik kayalık yamaçları, güzel çam ormanları, turkuaz mavisi deniz ve de heybetli dağları bu manzarayı eşsiz kılıyor...

Nasıl Giderim?

Konaklama yaptığınız otelden transferiniz gerçekleştirilecektir.

Otel bilgileriniz ve buluşma saatini belirlemek için rezervasyon sonrası acenta yetkilimiz sizinle iletişime geçecektir.

Ödeme Yöntemi

Ödemenizi varışta hizmet sağlayıcıya yapabilirsiniz. Hizmet sağlayıcının ön ödeme talep etmesini gerektiren durumlarda hizmet sağlayıcı rezervasyon sonrası sizinle iletişime geçecektir.

Dahil Olanlar

  • Olympos Dağları Tahtalı Zirvesi 2365 Turu
  • Teleferik çıkış ve iniş ücreti
  • Antalya ve çevresi otelinizden/otelinize transfer hizmeti 
  • Profesyonel rehber eşliğinde konforlu klimalı araçla servis
  • Seyahat/Yolcu sigortası

Hariç Olanlar

  • Yeme ve içme
  • Kişisel harcamalar

İptal Koşulları

Rezervasyonunuzu 24 saat öncesine kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz. İptal talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Farklı bir iptal koşulu söz konusu ise hizmet sağlayıcı sizinle iletişime geçecektir.

Buluşma / Kalkış Noktası

Barbaros Mahallesi, Hesapçı Sk., 07100 Muratpaşa/Antalya, Türkiye

Ek Bilgiler

  • Lütfen rezervasyon onay belgenizin çıktısını yanınızda bulundurunuz.


0 Değerlendirme Görüşünü Paylaş

Geri dön
Kişi Başı 160,00

Tam olarak nerede?