Check for Trips

Aile tatili | 4 * Ataşehir Palace Otelde konaklama, KidZania İstanbul biletleri ve Boğaz Turu dahil

Yurtiçi Turları, İstanbul

Detaylar

Tur Süresi:
2 gece 3 gün

Rehber:
Rehber dahil değil

Geçerlilik Günleri:
Tüm sene geçerli

Minimum Kişi:
2


Genel Bakış

4 yıldızlı Otelde 2 gece konaklayarak KidZania İstanbul Keşif ve Eğlence Cumhuriyetinde eğlenecek, Boğaz turu ile İstanbul’un eşsiz siluetini yaşayacak ve ailenizle birlikte unutulmaz bir tatil geçireceksiniz. Bu seyahat paketine 4 yıldızlı Ataşehir Palace Otelde 2 gece konaklama, ailenizle birlikte KidZania İstanbul biletleri ve İstanbul Boğaz Tur'u dahildir.

Sizi Neler Bekliyor?

Size önerdiğimiz bu tatil paketi ile ailenizle birlikte hem İstanbul’u gezebilecek hem de çocuklarınız “KidZania İstanbul Keşif ve Eğlence Cumhuriyeti”nde eğlenirken işleri tanıyacak ve para kazanmanın ne demek olduğunu keşfedecekler.

Çocuklarınız eğlenirken öğrenecek
Çocuklarınız gerçek dünyanın bir simülasyonu ile geleceğe hazırlanırken, bol bol eğlenme ve öğrenme fırsatına sahip olacaklar.

KidZania İstanbul ’da yer alan 60’tan fazla aktivite alanında cocuklarınız, kendi becerilerine ve ilgi alanlarına yanıt verecek farklı düzeylerde 90'dan fazla rol üstlenerek, diledikleri meslekleri seçebilecekler. İstediği mesleği seçen çocuklar, bu konuda bilgilendiriliyor ve gerçek bir üniforma giyerek iş başı yapıyor.  Pilotlar, uçak kullanıyor, gizli ajanlar sır perdelerini aralıyor, arkeologlar kazı yapıyor ve şefler pizzadan dondurmaya kadar leziz yiyecekler hazırlıyor. KidZania, itfaiyesi, bankası, hastanesi, süpermarketi, stadyumu ve arkeoloji müzesiyle çocuklar için dört dörtlük bir dünya.

Yaptıkları iş karşılığında çocuklar KidZania resmi para birimi olan KidZos'ları kazanabiliyor ve harcayabiliyor. Dünyanın her yerindeki KidZania'larda geçerli olan KidZos, ürün ve hizmet satın almak için de kullanılabiliyor.

İstanbul Boğaz Turu
Ailenizle birlikte Asya ve Avrupa kıtalarını birbirinden ayıran eşsiz güzellikteki Boğaz turu ile, birçok tarihi eseri, boğaz köprülerini, İstanbul’un saraylarını, hisarlarını, yalılarını ve korularını görebileceksiniz.

Nasıl Giderim?

KidZania Ulaşım:
Metro
 ile gelmek isterseniz, Kadıköy-Kartla metro hattında Ünalan istasyonunda inerek KidZania’ya ulaşabilirsiniz. Metrobüs ile gelmek isterseniz, Anadolu Yakasındaki Uzunçayır istasyonunda inip ulaşabilirsiniz.
İETT Otobüsleri ile gelmek isterseniz 202 numaralı Bostancı-Taksim otobüsünü kullanarak Uzunçayır durağında inerek KidZania’ya ulaşabilirsiniz. Marmaray kullanarak da ulaşım sağlayabilirsiniz.  Marmaray Ayrılık Çeşmesi durağından metro bağlantısı ile Ünalan istasyonunda inerek KidZania’ya ulaşabilirsiniz.

Ödeme Yöntemi

Rezervasyon sonrası ödeme talimatınızı size yollayacağız. Talimatınız size ulaştıktan sonra 24 saat içinde ödemeyi tarafımıza yapmanız gerekmektedir.

Dahil Olanlar

 • 4 yıldızlı otelde 2 gece oda kahvaltı konaklama
 • KidZania giriş bileti (1 gün kullanılabilir)
 • İstanbul Boğaz turu (Sabahtan yapılacaktır)

Hariç Olanlar

 • Ulaşım / Uçak
 • Transfer
 • Yeme-içme

İptal Koşulları

Hizmetin gerçekleşeceği tarihten 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde 50% kesintili olarak ücret iadesi yapılmaktadır. Hizmetin gerçekleşeceği tarihe 15 gün kala yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmamaktadır.

Buluşma / Kalkış Noktası

Acıbadem Mahallesi, Akasya Avm, 34660 Üsküdar/İstanbul, Türkiye

Ek Bilgiler

 • KidZania park saatleri: Salı - Çarşamba - Perşembe - Cuma - Cumartesi - Pazar: 10.30 - 18.30  (Tek seans) 

 • KidZania Park alanı içinde TL ile satış noktaları bulunduğundan, çocuklarınızın yanlarında para bulundurmalarını öneririz.

 • Kidzania Parkı 4-14 yaş grubuna hitap etmektedir.

 • 7 yaş üzerindeki çocukların ebeveynleri geçici bir süre park dışına çıkabilirler ama 7 yaş altı çocukların ebeveynleri aktivite boyunca park alanından ayrılmamaları gereklidir.

 • KidZania’da giriş bileti ile beraber çocuklara 50 KidZos veriliyor. Park alanlarında çocuklarınız KidZoslarını kullanarak alandaki aktivitelere ödeme yapabilirler, aktivitelere göre KidZos kazanabilirler ya da harcayabilirler.

 • Park alanında yiyecek ve içecek bölümleri vardır. KidZania'ya dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesi yasaktır.

 • İstanbul Boğaz turu Pazar sabahı 10.30’da yapılacağından ve İstanbul trafiğini de göz önünde bulundurarak  en geç saat 10.20’de Kabataş Dentur Avrasya iskelesinde olmanız gerekmektedir.


0 Değerlendirme Görüşünü Paylaş

Geri dön
Kişi Başı 734,00

Tam olarak nerede?