Check for Trips

4* Otel'de konaklama ve 3 gün İstanbul’da Alışveriş Keyfi

Yurtiçi Turları, İstanbul

Detaylar

Tur Süresi:
2 gece 3 gün

Rehber:
Havaalanında Rehber

Geçerlilik Günleri:
Tüm sene geçerli

Minimum Kişi:
2


Genel Bakış

Yerel rehber tarafından havaalanında karşılanacak ve otel transferiniz sağlanacaktır. 4 yıldızlı oteliniz dünyanın en eski ve tarihi alışveriş merkezlerinden olan Kapalıçarşı’ya yakın konumda yer almaktadır. Yerel rehberiniz yolda size İstanbul’da başarılı bir alışveriş için tüm bilgileri aktaracaktır.

Bu seyahat paketine havaalanı gidiş dönüş transferleriniz dahildir. Şöförünüz havalanına dönüş transferinizde bagajlarınıza yardımcı olacaktır.

Sizi Neler Bekliyor?

3 günlük alışveriş turunuz havaalanında yerel rehber ile karşılanmanızla birlikte başlıyor. Rehberinizin size vereceği tüyolar ve bilgilerle 4 yıldızlı otelinize doğru yol alacaksınız. Otelinize yerleştikten sonra isterseniz biraz dinlenebilir ya da hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Çünkü Oteliniz dünyanın en eski alışveriş merkezi olan Kapalıçarşı’ya çok yakın.

İstanbul; tıpkı New York, Londra, Paris, Milano ve Tokyo gibi, dünyanın en iyi moda ve alışveriş şehirlerinden biri ve her geçen gün moda şehirleri arasında popülerliğini artırıyor.  24 saat canlı bu şehirde, yapmak istediğiniz alışveriş türüne bağlı olarak, farklı tüm çeşitleri ve fiyatları bulabilirsiniz.

Dünyanın en eski ve tarihi alıveriş merkezi ünvanını taşıyan Kapalıçarşı’da otantik birçok parça bulabilirsiniz. Kıyafet ya da eviniz için olsun yapacağınız alışveriş listenize mutlaka Kurukahveci Mehmet Efendi’den taze çekilmiş mis kokulu türk kahvesi eklemeyi unutmayın.

İstanbul, tam bir alışveriş cennetidir. Tarihi alışveriş merkezleri yanı sıra yeni açılan ve birçok marka ürünü rahatlıkla bulacağınız Alışveriş Merkezleri başınızı döndürebilir. Bu alışveriş merkezlerinde dünyaca ünlü ve yerel birçok marka ile ürün yelpazesi arasında kendinizden geçeceksiniz.

Ödeme Yöntemi

Rezervasyon sonrası ödeme talimatınızı size yollayacağız. Talimatınız size ulaştıktan sonra 24 saat içinde ödemeyi tarafımıza yapmanız gerekmektedir.

Dahil Olanlar

  • 4 yıldızlı otelde 2 gece konaklama
  • Otelde kahvaltı
  • Havaalanı gidiş-dönüş transferleri
  • Havaalanı karşılamasında rehber

Hariç Olanlar

  • Uçak bileti
  • Şehir içi Transferler

İptal Koşulları

Hizmetin gerçekleşeceği tarihten 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde 50% kesintili olarak ücret iadesi yapılmaktadır. Hizmetin gerçekleşeceği tarihe 15 gün kala yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmamaktadır.

Ek Bilgiler

  • Rahat yürüyüş ayakkabıları tavsiye edilir.


0 Değerlendirme Görüşünü Paylaş

Geri dön
Kişi Başı 952,00